Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RENEVO BASE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

RENEVO BASE S.R.L. (CUI 49287696) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023002845291 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Comerț cu ridicata nespecializat (cod CAEN 4690). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 16.545 RON și un profit net de 892 RON.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
49287696
Nr. ORC
J2023002845291
EUID
ROONRC.J2023002845291
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. MIHAI EMINESCU 22, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
16.545 RON
2025
Rezultat net
892 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4690 Comerț cu ridicata nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (22) · 9 diviziuni
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (2)
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn
Diviziunea 20 · Fabricarea substanțelor și a produselor chimice (3)
  • 2014 Fabricarea altor produse chimice organice, de bază
  • 2016 Fabricarea materialelor plastice în forme primare
  • 2051 Fabricarea biocombustibililor lichizi
Diviziunea 35 · Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat (1)
  • 3524 Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
Diviziunea 37 · Colectarea și epurarea apelor uzate (1)
  • 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (8)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3812 Colectarea deșeurilor periculoase
  • 3821 Recuperarea materialelor reciclabile
  • 3822 Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)
  • 3823 Alte activități de tratare a deșeurilor
  • 3831 Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
  • 3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
  • 3833 Alte activități de eliminare a deșeurilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Surse: MFinanțe (2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 16.545 892 51.202 — 36.330 -14.872 —
2024 0 0 884 0 4.175 3.291 0
2023 3.500 3.091 884 — 4.175 3.291 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
140,94% (2024: 21,17%)
Datorii / Total active (total active: 36.330 RON)
Solvabilitate generală
0,71
Total active / Datorii (total active: 36.330 RON)
Autonomie financiară
-40,94% (2024: 78,83%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.330 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,46% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 36.330 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,39%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RENEVO BASE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PAPUC IONEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025