Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

L&M SALON S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

L&M SALON S.R.L. (CUI 49418210) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024000745402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 171.960 RON și o pierdere netă de 10.134 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 26,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
49418210
Nr. ORC
J2024000745402
EUID
ROONRC.J2024000745402
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. George Călinescu 13, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
171.960 RON
2025▲ 26,0%
Rezultat net
-10.134 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9621 Activități de coafură și frizerie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 171.960 -10.134 49.373 15.270 20.123 -13.980 —
2024 136.514 -4.046 4.443 — 597 -3.846 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
139,5%
Datorii / Total active (total active: 35.393 RON)
Solvabilitate generală
0,72 (2024: 0,13)
Total active / Datorii (total active: 35.393 RON)
Autonomie financiară
-39,5%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 35.393 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-28,63%
Profit net / Total active (total active: 35.393 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-5,89% (2024: -2,96%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre L&M SALON S.R.L.

Reprezentantul firmei este: JURNEA IONUŢ-LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
02.11.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice ANAF
05.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 16.01.2024 Transfer (sosire) din 16.09.2026 ANAF
05.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
05.10.2026 Data stării juridice 16.01.2024 16.09.2026 ANAF