Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INARI SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

INARI SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49577843) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024002903400 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (cod CAEN 9623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 316.378 RON, un profit net de 29.925 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 60,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
49577843
Nr. ORC
J2024002903400
EUID
ROONRC.J2024002903400
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Unirii 23, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
316.378 RON
2025▲ 60,3%
Rezultat net
29.925 RON
2025▼ 35,4%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9604 Activități de întreținere corporală

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9623 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 316.378 29.925 26.576 10.016 47.879 31.319 1
2024 197.347 46.356 19.336 4.550 62.046 47.356 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
45,9% (2024: 29,03%)
Datorii / Total active (total active: 57.895 RON)
Solvabilitate generală
2,18 (2024: 3,44)
Total active / Datorii (total active: 57.895 RON)
Autonomie financiară
54,1% (2024: 71,11%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 57.895 RON)
Rentabilitate active (ROA)
51,69% (2024: 69,61%)
Profit net / Total active (total active: 57.895 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
95,55% (2024: 97,89%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,46% (2024: 23,49%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INARI SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: HOOSHYAR-EMAMI SEYEDEH-GHAZALEH (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025