DES & DEV S.R.L.
DES & DEV S.R.L. (CUI 49665228) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024000324157 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Design grafic și activități de comunicare vizuală (cod CAEN 7412). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.556 RON și un profit net de 3.942 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 22,2% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 49665228
- Nr. ORC
- J2024000324157
- EUID
- ROONRC.J2024000324157
- Înmatriculată
- 2 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7412 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
- 7111 Activități de arhitectură
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar
- 7413 Activități de design de interior
- 7414 Alte activități de design specializat
- 7420 Activități fotografice
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.556 | 3.942 | 3.684 | 0 | 7.866 | 4.182 | 0 |
| 2024 | 7.000 | 3.147 | 324 | 0 | 3.671 | 3.347 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre DES & DEV S.R.L.
Reprezentantul firmei este: FOIANU LAURA VALENTINA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 24.07.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 27.02.2024 | Transfer (sosire) din 26.06.2026 | ANAF |
| 24.07.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 24.07.2026 | Data stării juridice | 27.02.2024 | 26.06.2026 | ANAF |
| 24.07.2026 | Cod CAEN principal | 7410 | 7412 | ANAF |
| 24.07.2026 | Număr de înmatriculare | J15/324/2024 | J2024000324157 | ANAF |