PSY-CUT STUDIO S.R.L.
PSY-CUT STUDIO S.R.L. (CUI 49687765) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J40/4463/2024 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 220.521 RON, un profit net de 36.167 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri e de 3,3 ori mai mare decât în 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 49687765
- Nr. ORC
- J40/4463/2024
- EUID
- ROONRC.J40/4463/2024
- Înmatriculată
- 2 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
- 8531 Învățământ secundar general
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
- 8531 Învățământ secundar general
- 8532 Învățământ secundar, tehnic sau profesional
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
- 9604 Activități de întreținere corporală
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220.521 | 36.167 | 17.432 | 5.417 | 13.417 | 1.475 | 2 |
| 2024 | 66.358 | -34.892 | 44.205 | 6.165 | 2.783 | -34.692 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre PSY-CUT STUDIO S.R.L.
Reprezentantul firmei este: SIRBU BOGDAN-GABRIEL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 11.09.2026 | Număr de înmatriculare | J40/4463/2024 | J2024004463403 | ANAF |
| 11.09.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 01.03.2024 | Transfer (sosire) din 09.09.2026 | ANAF |
| 11.09.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 11.09.2026 | Data stării juridice | 01.03.2024 | 09.09.2026 | ANAF |
| 11.09.2026 | Cod CAEN principal | 9602 | 9621 | ANAF |