Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LU CONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

LU CONS S.R.L. (CUI 49721727) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024004943406 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Alte forme de învățământ (cod CAEN 8559). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.200 RON și un profit net de 5.422 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 40,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
49721727
Nr. ORC
J2024004943406
EUID
ROONRC.J2024004943406
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Moş Adam 8, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
7.200 RON
2025▼ 40,0%
Rezultat net
5.422 RON
2025▲ 997,6%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 7.200 5.422 6.859 — 12.815 5.956 —
2024 12.000 494 8.813 175 9.132 494 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
53,52% (2024: 94,69%)
Datorii / Total active (total active: 12.815 RON)
Solvabilitate generală
1,87 (2024: 1,06)
Total active / Datorii (total active: 12.815 RON)
Autonomie financiară
46,48% (2024: 5,31%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 12.815 RON)
Rentabilitate active (ROA)
42,31% (2024: 5,31%)
Profit net / Total active (total active: 12.815 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
91,03%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
75,31% (2024: 4,12%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LU CONS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: UNGUREANU LUIZA-ŞTEFANIA-GEORGIANA (administrator), DINU CRISTIAN (administrator), DOBRESCU ALEXANDRU CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025