Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RALU TRAVEL & EVENTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

RALU TRAVEL & EVENTS S.R.L. (CUI 49809188) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024006119403 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte servicii de rezervare și asistență turistică (cod CAEN 7990). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 475.204 RON, un profit net de 187.211 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 105,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
49809188
Nr. ORC
J2024006119403
EUID
ROONRC.J2024006119403
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Gura Arieşului 10 SI 12-16, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
475.204 RON
2025▲ 105,3%
Rezultat net
187.211 RON
2025▲ 76,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Secțiunea O · Diviziunea 79 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 475.204 187.211 185.025 — 60.541 -124.484 1
2024 231.428 106.393 27.160 — 133.553 106.393 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
305,62% (2024: 20,34%)
Datorii / Total active (total active: 60.541 RON)
Solvabilitate generală
0,33 (2024: 4,92)
Total active / Datorii (total active: 60.541 RON)
Autonomie financiară
-205,62% (2024: 79,66%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 60.541 RON)
Rentabilitate active (ROA)
309,23% (2024: 79,66%)
Profit net / Total active (total active: 60.541 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 100%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
39,4% (2024: 45,97%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RALU TRAVEL & EVENTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: AUDET ANCA RALUCA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025