Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BEINSYS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

BEINSYS S.R.L. (CUI 49956782) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024001928125 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (cod CAEN 6220). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 100.800 RON, un profit net de 43.179 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 68,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
49956782
Nr. ORC
J2024001928125
EUID
ROONRC.J2024001928125
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Decebal 31, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
100.800 RON
2025▲ 68,8%
Rezultat net
43.179 RON
2025▲ 59,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6220 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (16) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7312 Servicii de reprezentare media

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 100.800 43.179 6.156 — 49.535 43.379 1
2024 59.710 27.158 16.259 1.628 41.989 27.358 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
12,43% (2024: 37,28%)
Datorii / Total active (total active: 49.535 RON)
Solvabilitate generală
8,05 (2024: 2,68)
Total active / Datorii (total active: 49.535 RON)
Autonomie financiară
87,57% (2024: 62,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.535 RON)
Rentabilitate active (ROA)
87,17% (2024: 62,26%)
Profit net / Total active (total active: 49.535 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,54% (2024: 99,27%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
42,84% (2024: 45,48%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BEINSYS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ABRAMOVA INGA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
03.08.2026 Cod CAEN principal 6202 6220 ANAF