Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MARMAR CRAFT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

MARMAR CRAFT S.R.L. (CUI 49986090) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024008474409 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 386.779 RON și un profit net de 150.459 RON. Cifra de afaceri e de 4,1 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
49986090
Nr. ORC
J2024008474409
EUID
ROONRC.J2024008474409
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Remus 13, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
386.779 RON
2025▲ 305,9%
Rezultat net
150.459 RON
2025▲ 254,9%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · 9 diviziuni
  • 3100 Fabricarea de mobilă
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (7)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7413 Activități de design de interior
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
  • 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 386.779 150.459 12.003 11.723 150.980 150.700 —
2024 95.291 42.399 11.454 6.045 48.008 42.599 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
7,38% (2024: 21,19%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
13,56 (2024: 4,72)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
92,62% (2024: 78,81%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
92,47% (2024: 78,44%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,84% (2024: 99,53%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,9% (2024: 44,49%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MARMAR CRAFT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: STRATULAT MARIUS COSMIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
10.08.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
10.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 23.04.2024 Transfer (sosire) din 02.07.2026 ANAF
10.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
10.08.2026 Data stării juridice 23.04.2024 02.07.2026 ANAF
10.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice ANAF
10.08.2026 Număr de înmatriculare J40/8474/2024 J2024008474409 ANAF