Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONGAMMA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

CONGAMMA S.R.L. (CUI 50014711) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024000890324 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 24.805 RON și o pierdere netă de 3.273 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 10,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
50014711
Nr. ORC
J2024000890324
EUID
ROONRC.J2024000890324
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Turzii 162-168, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
24.805 RON
2025▼ 10,1%
Rezultat net
-3.273 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (23) · 10 diviziuni
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (14)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7111 Activități de arhitectură
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 24.805 -3.273 1.289 7.290 2.912 8.913 —
2024 27.585 12.166 9.036 15.685 5.537 12.186 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
12,63% (2024: 42,58%)
Datorii / Total active (total active: 10.202 RON)
Solvabilitate generală
7,91 (2024: 2,35)
Total active / Datorii (total active: 10.202 RON)
Autonomie financiară
87,37% (2024: 57,42%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 10.202 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-32,08% (2024: 57,33%)
Profit net / Total active (total active: 10.202 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-36,72% (2024: 99,84%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-13,19% (2024: 44,1%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONGAMMA S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: LAZĂR VLĂDUȚ-IOAN (administrator), CRAIU IONEL-DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
08.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 26.04.2024 Transfer (sosire) din 10.06.2026 ANAF
08.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
08.08.2026 Data stării juridice 26.04.2024 10.06.2026 ANAF
08.08.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj ANAF
08.08.2026 Număr de înmatriculare J32/890/2024 J2024000890324 ANAF