Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LP MEDIA PRODUCTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

LP MEDIA PRODUCTION S.R.L. (CUI 50075468) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024009674402 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.275 RON și o pierdere netă de 33.973 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 82,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
50075468
Nr. ORC
J2024009674402
EUID
ROONRC.J2024009674402
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Spl. Independenţei 202B, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
22.275 RON
2025▼ 82,9%
Rezultat net
-33.973 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · 9 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (3)
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (6)
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 22.275 -33.973 52.879 65.116 7.290 19.527 —
2024 130.580 78.675 34.874 83.586 30.063 78.775 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
73,03% (2024: 30,69%)
Datorii / Total active (total active: 72.406 RON)
Solvabilitate generală
1,37 (2024: 3,26)
Total active / Datorii (total active: 72.406 RON)
Autonomie financiară
26,97% (2024: 69,31%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 72.406 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-46,92% (2024: 69,23%)
Profit net / Total active (total active: 72.406 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-173,98% (2024: 99,87%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-152,52% (2024: 60,25%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LP MEDIA PRODUCTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PÎRLICI IOAN LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 21.05.2025 Transfer (sosire) din 18.05.2026 ANAF
01.08.2026 Data stării juridice 21.05.2025 18.05.2026 ANAF
01.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice ANAF