Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PROUD IT SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

PROUD IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50169511) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024010968400 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 336.500 RON, un profit net de 270.700 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 100,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
50169511
Nr. ORC
J2024010968400
EUID
ROONRC.J2024010968400
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Spl. Independenţei 202B, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
336.500 RON
2025▲ 100,7%
Rezultat net
270.700 RON
2025▲ 101,5%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 336.500 270.700 5.175 3.875 272.002 270.702 1
2024 167.684 134.318 143.542 — 277.861 134.319 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1,88% (2024: 51,66%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
53,31 (2024: 1,94)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,12% (2024: 48,34%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
98,12% (2024: 48,34%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
100% (2024: 100%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
80,45% (2024: 80,1%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PROUD IT SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MÎNDRESCU ANDU-RĂZVAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025