Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CROMANESEI GROUP S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

CROMANESEI GROUP S.R.L. (CUI 50429042) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024016091009 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6201, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 191.773 RON, un profit net de 37.066 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 183,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
50429042
Nr. ORC
J2024016091009
EUID
ROONRC.J2024016091009
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Jilavei 58-60, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
191.773 RON
2025▲ 183,4%
Rezultat net
37.066 RON
2025▲ 4,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6201 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 191.773 37.066 4.817 14.088 38.460 47.731 1
2024 67.677 35.355 5.914 14.479 26.791 35.356 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
9,17% (2024: 14,33%)
Datorii / Total active (total active: 52.548 RON)
Solvabilitate generală
10,91 (2024: 6,98)
Total active / Datorii (total active: 52.548 RON)
Autonomie financiară
90,83% (2024: 85,67%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 52.548 RON)
Rentabilitate active (ROA)
70,54% (2024: 85,67%)
Profit net / Total active (total active: 52.548 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
77,66% (2024: 100%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
19,33% (2024: 52,24%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CROMANESEI GROUP S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ROMANESEI VIORICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025