Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

YKA IDEAL CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

YKA IDEAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 50780328) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024035659000 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 109.408 RON, un profit net de 11.996 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 148,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
50780328
Nr. ORC
J2024035659000
EUID
ROONRC.J2024035659000
Înmatriculată
2 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Dâmbovicioara 17, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
109.408 RON
2025▲ 148,6%
Rezultat net
11.996 RON
2025▼ 69,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4391 Activități de zidărie
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4391 Activități de zidărie
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 109.408 11.996 60.117 — 72.313 12.196 1
2024 44.010 39.679 10.330 — 50.209 39.879 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
83,13% (2024: 20,57%)
Datorii / Total active (total active: 72.313 RON)
Solvabilitate generală
1,2 (2024: 4,86)
Total active / Datorii (total active: 72.313 RON)
Autonomie financiară
16,87% (2024: 79,43%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 72.313 RON)
Rentabilitate active (ROA)
16,59% (2024: 79,03%)
Profit net / Total active (total active: 72.313 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,36% (2024: 99,5%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,96% (2024: 90,16%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre YKA IDEAL CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: NICULAE NICULINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
31.08.2026 Organ fiscal Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice ANAF
24.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 28.10.2024 Transfer (sosire) din 03.07.2026 ANAF
24.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
24.07.2026 Data stării juridice 28.10.2024 03.07.2026 ANAF
24.07.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF