Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TOP REZIST SERVICE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

TOP REZIST SERVICE S.R.L. (CUI 50980733) este înmatriculată din 2024 cu număr ORC J2024046365006 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice (cod CAEN 3313). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 226.620 RON, un profit net de 62.061 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 12,0 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
50980733
Nr. ORC
J2024046365006
EUID
ROONRC.J2024046365006
Înmatriculată
1 an vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Ferdinand I, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
226.620 RON
2025▲ 1.095,9%
Rezultat net
62.061 RON
2025▲ 447,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
Secțiunea C · Diviziunea 33 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · 2 diviziuni
  • 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (3)
  • 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2024–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 226.620 62.061 4.618 7.959 58.920 62.261 1
2024 18.950 11.341 3.973 — 15.514 11.541 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
6,91% (2024: 25,61%)
Datorii / Total active (total active: 66.879 RON)
Solvabilitate generală
14,48 (2024: 3,9)
Total active / Datorii (total active: 66.879 RON)
Autonomie financiară
93,09% (2024: 74,39%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 66.879 RON)
Rentabilitate active (ROA)
92,8% (2024: 73,1%)
Profit net / Total active (total active: 66.879 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,68% (2024: 98,27%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
27,39% (2024: 59,85%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TOP REZIST SERVICE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BOGDAN ION (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
24.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 03.12.2024 Transfer (sosire) din 24.04.2026 ANAF
24.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
24.07.2026 Data stării juridice 03.12.2024 24.04.2026 ANAF
24.07.2026 Organ fiscal Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice ANAF