CONCENTRIC SERV SRL
CONCENTRIC SERV SRL (CUI 5201900) este înmatriculată din 1994 cu număr ORC J12/379/1994 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri (cod CAEN 2593). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 34.560 RON, un profit net de 33.111 RON și un număr mediu de 1 salariat.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 5201900
- Nr. ORC
- J12/379/1994
- EUID
- ROONRC.J12/379/1994
- Înmatriculată
- 32 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).
Activitate
În bilanțul pe 2019, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (2593 — Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 5224 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.1)
- 5225 Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.1)
- 5530 Restaurante (CAEN Rev.1)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2024. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 0 | 17.630 | 16.999 | 34.629 | — |
| 2023 | — | 0 | 0 | 17.630 | 16.999 | 34.629 | — |
| 2022 | — | 0 | 0 | 17.630 | 16.999 | 34.629 | — |
| 2021 | — | 0 | 17.581 | 17.630 | 34.580 | 34.629 | — |
| 2020 | — | 0 | 17.581 | 17.630 | 34.580 | 34.629 | — |
| 2019 | 34.560 | 33.111 | 17.581 | 17.630 | 34.580 | 34.629 | 1 |
| 2018 | — | -17.650 | 16.132 | — | — | -16.132 | — |
| 2017 | — | 0 | 16.131 | 17.629 | 20 | 1.518 | — |
| 2016 | — | 0 | 16.131 | 17.629 | 20 | 1.518 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2019Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre CONCENTRIC SERV SRL
Reprezentantul firmei este: JECAN VASILE VIOREL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .