Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PROTECTIVE PAINT SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

PROTECTIVE PAINT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 52116092) este înmatriculată din 2025 cu număr ORC J2025049983006 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte lucrări de instalații pentru construcții (cod CAEN 4324). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 66.500 RON, un profit net de 34.851 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
52116092
Nr. ORC
J2025049983006
EUID
ROONRC.J2025049983006
Înmatriculată
1 an vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Anghel Moldoveanu 59, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
66.500 RON
2025
Rezultat net
34.851 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (24) · 7 diviziuni
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (2)
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (2)
  • 2551 Acoperirea metalelor
  • 2552 Tratamente termice ale metalelor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 66.500 34.851 10.157 4.958 39.868 34.951 1

Indicatori financiari

bilanț 2025
Grad de îndatorare
22,66%
Datorii / Total active (total active: 44.826 RON)
Solvabilitate generală
4,41
Total active / Datorii (total active: 44.826 RON)
Autonomie financiară
77,97%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 44.826 RON)
Rentabilitate active (ROA)
77,75%
Profit net / Total active (total active: 44.826 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,71%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
52,41%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PROTECTIVE PAINT SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: AMALANI MAXIM (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 10.07.2025 Transfer (sosire) din 06.08.2026 ANAF
29.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
29.08.2026 Data stării juridice 10.07.2025 06.08.2026 ANAF
29.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice ANAF