Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VICTORITA M SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

VICTORITA M SRL (CUI 566140) este înmatriculată din 1992 cu număr ORC J06/470/1992 și are sediul în Bistrița, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.771 RON, o pierdere netă de 11.041 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
566140
Nr. ORC
J06/470/1992
EUID
ROONRC.J06/470/1992
Înmatriculată
34 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Axente Sever FN, Mun. Bistriţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
8.771 RON
2024
Rezultat net
-11.041 RON
2024
Angajați
1
2024

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4511 Demolarea construcțiilor, terasamente și organizare de șantiere (CAEN Rev.1)
  • 4512 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.1)
  • 4521 Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN Rev.1)
  • 4522 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.1)
  • 4523 Construcții de autostrăzi, drumuri, aerodroame și baze sportive (CAEN Rev.1)
  • 4524 Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.1)
  • 4525 Alte lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.1)
  • 4531 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.1)
  • 4532 Lucrări de izolații și protecție anticorozivă (CAEN Rev.1)
  • 4533 Lucrări de instalații tehnico-sanitare (CAEN Rev.1)
  • 4534 Alte lucrări de instalații (CAEN Rev.1)
  • 4541 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.1)
  • 4542 Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.1)
  • 4543 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.1)
  • 4544 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.1)
  • 4545 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.1)
  • 4550 Închirierea utilajelor de construcții și demolare, cu personalul de deservire aferent (CAEN Rev.1)
  • 6521 Activități de creditare pe bază de contract (leasing financiar) (CAEN Rev.1)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024, fără 2023. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2022, 2024) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 8.771 -11.041 18.346 15.591 61.505 58.750 1
2022 — 0 5.846 15.591 60.045 69.790 —
2021 — 0 5.846 15.591 60.045 69.790 —
2020 40.630 22.429 5.846 15.591 60.045 69.790 0
2019 64.897 10.805 6.930 15.591 38.700 47.361 —
2018 — 0 0 15.591 20.965 36.556 0
2017 100.345 812 5.819 15.591 26.784 36.556 4
2016 122.654 1.979 5.736 13.971 27.509 35.744 4

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2020)
Grad de îndatorare
23,8% (2020: 7,73%)
Datorii / Total active (total active: 77.096 RON)
Solvabilitate generală
4,2 (2020: 12,94)
Total active / Datorii (total active: 77.096 RON)
Autonomie financiară
76,2% (2020: 92,27%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 77.096 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-14,32% (2020: 29,65%)
Profit net / Total active (total active: 77.096 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-18,79% (2020: 32,14%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-125,88% (2020: 55,2%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VICTORITA M SRL

Reprezentantul firmei este: MIHUȚ PAUL COSMIN (administrator si reprezentant).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024