Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MS-CONTROL GROUP S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

MS-CONTROL GROUP S.R.L. (CUI 5930330) este înmatriculată din 1994 cu număr ORC J1994001074302 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6201, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.100 RON și un profit net de 945 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
5930330
Nr. ORC
J1994001074302
EUID
ROONRC.J1994001074302
Înmatriculată
32 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Armoniei, Mun. Satu Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
1.100 RON
2024
Rezultat net
945 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 2612 Fabricarea altor componente electronice
  • 2620 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
Diviziunea 26 · Fabricarea calculatoarelor și a produselor electronice și optice (3)
  • 2612 Fabricarea altor componente electronice
  • 2620 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 2651 Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -5 10.676 — 13.084 2.408 —
2024 1.100 945 176 — 2.589 2.413 —
2023 — 0 14.150 — 2.000 -12.150 —
2022 — 7.374 14.151 — 2.000 -12.151 —
2021 — 0 19.911 386 — -19.525 —
2020 — 0 19.911 386 — -19.525 —
2019 — 0 19.911 386 — -19.525 —
2018 — 0 19.911 386 — -19.525 —
2017 — 0 19.911 386 — -19.525 —
2016 — 0 19.911 386 — -19.525 —

Indicatori financiari

bilanț 2024
Grad de îndatorare
6,8%
Datorii / Total active (total active: 2.589 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 2.589 RON)
Autonomie financiară
93,2%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.589 RON)
Rentabilitate active (ROA)
36,5%
Profit net / Total active (total active: 2.589 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
39,16%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
85,91%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MS-CONTROL GROUP S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: ERDEI ANDRADA (administrator), MARIACHER JOSEF (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024