EREVAN LUX SRL
EREVAN LUX SRL (CUI 6113475) este înmatriculată din 1994 cu număr ORC J1994002803134 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase (cod CAEN 3212). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.340 RON și o pierdere netă de 19.871 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 62,7% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 6113475
- Nr. ORC
- J1994002803134
- EUID
- ROONRC.J1994002803134
- Înmatriculată
- 32 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (3212 — Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 9525 Repararea ceasurilor și a bijuteriilor
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 5212 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.1)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2024) și ANAF (2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.340 | -19.871 | 1.341 | 0 | 29.777 | 28.436 | 0 |
| 2024 | 8.950 | -17.240 | 1.030 | — | 32.097 | 31.067 | — |
| 2023 | 12.133 | 4.484 | 656 | — | 32.519 | 31.863 | — |
| 2022 | 14.405 | 7.215 | 544 | — | 48.851 | 48.307 | 1 |
| 2021 | 14.405 | 7.215 | 544 | — | 48.851 | 48.307 | 1 |
| 2020 | 10.854 | 1.972 | 482 | — | 43.546 | 43.064 | 1 |
| 2019 | 19.853 | 7.503 | 153 | — | 48.748 | 48.595 | 1 |
| 2018 | 11.444 | 255 | 6.337 | — | 47.684 | 41.347 | 1 |
| 2017 | 13.257 | 2.392 | 6.664 | — | 50.148 | 43.484 | 1 |
| 2016 | 19.941 | 3.380 | 7.037 | — | 51.509 | 44.472 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Pierderi consecutive 2024-2025
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre EREVAN LUX SRL
Reprezentanții firmei sunt: HAKOBYAN NUNIK (administrator), HAKOBYAN HAMLET (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .