Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DUMALEX COMPANY '98 SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

DUMALEX COMPANY '98 SRL (CUI 6320870) este înmatriculată din 1994 cu număr ORC J1994018819408 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (cod CAEN 0111).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
6320870
Nr. ORC
J1994018819408
EUID
ROONRC.J1994018819408
Înmatriculată
32 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Decebal 18, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
0 RON
2024
Rezultat net
0 RON
2024
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
Secțiunea A · Diviziunea 01 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (14) · 6 diviziuni
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (3)
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
  • 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (3)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3821 Recuperarea materialelor reciclabile
  • 3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
Diviziunea 39 · Activități și servicii de decontaminare (1)
  • 3900 Activități și servicii de decontaminare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 484.494 6.400 6.622 -471.472 —
2024 0 0 484.494 6.400 6.922 -471.172 0
2023 — -1.335 484.494 6.400 6.922 -471.172 0
2022 61 -1.628 483.577 6.400 7.340 -469.837 0
2021 0 -280.810 481.875 6.400 7.266 -468.209 0
2020 — -10.225 481.860 287.195 7.266 -187.399 0
2019 — -10.243 1.006.569 297.420 531.975 -177.174 0
2018 — -10.225 1.006.697 307.663 532.103 -166.931 0
2017 — -10.825 1.006.697 317.888 532.103 -156.706 0
2016 0 -12.331 1.006.696 328.113 532.702 -145.881 0

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
3.636,8% (2023: 3.636,8%)
Datorii / Total active (total active: 13.322 RON)
Solvabilitate generală
0,03 (2023: 0,03)
Total active / Datorii (total active: 13.322 RON)
Autonomie financiară
-3.536,8% (2023: -3.536,8%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 13.322 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2023: -10,02%)
Profit net / Total active (total active: 13.322 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DUMALEX COMPANY '98 SRL

Reprezentantul firmei este: DON MIHAI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024