LAMARIN CONSTRUCT SRL
LAMARIN CONSTRUCT SRL (CUI 6357186) este înmatriculată din 1994 cu număr ORC J40/19784/1994 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (cod CAEN 4334). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 985 RON și un profit net de 1.588 RON.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 6357186
- Nr. ORC
- J40/19784/1994
- EUID
- ROONRC.J40/19784/1994
- Înmatriculată
- 32 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Agenții imobiliare
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 1.239 | 63.741 | 347.840 | 410.342 | — |
| 2024 | — | 0 | 1.239 | 63.741 | 347.840 | 410.342 | — |
| 2023 | — | 0 | 1.239 | 63.741 | 347.840 | 410.342 | — |
| 2022 | — | 0 | 1.239 | 63.741 | 347.840 | 410.342 | — |
| 2021 | 985 | 1.588 | 1.239 | 63.741 | 347.840 | 410.342 | — |
| 2020 | — | 0 | 1.239 | 63.741 | 346.252 | 408.754 | — |
| 2019 | — | 0 | 1.239 | 63.741 | 346.252 | 408.754 | — |
| 2018 | — | 0 | 1.239 | 63.741 | 346.252 | 408.754 | — |
| 2017 | — | 0 | 1.239 | 63.741 | 346.252 | 408.754 | — |
| 2016 | — | 0 | 1.239 | 63.741 | 346.252 | 408.754 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2021Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre LAMARIN CONSTRUCT SRL
Reprezentantul firmei este: MARIN GHEORGHE (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .