Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SFERA LOGISTIC CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

SFERA LOGISTIC CONSTRUCT SRL (CUI 63807) este înmatriculată din 1991 cu număr ORC J1991001395057 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare) — cod CAEN 7752.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
63807
Nr. ORC
J1991001395057
EUID
ROONRC.J1991001395057
Înmatriculată
35 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Tuşnadului 3, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
0 RON
2024
Rezultat net
0 RON
2024
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
7752 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)
Secțiunea O · Diviziunea 77 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

În bilanțul pe 2024, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (7752), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2022, 2025) și ANAF (2021, 2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -728 27.351 — 22.189 -5.162 —
2024 0 0 38.722 0 33.906 -4.435 0
2023 0 0 38.721 0 33.905 -4.435 0
2022 1.000 -130.396 103.216 — 98.400 -4.435 4
2021 59.087 61.956 6.451 0 132.032 125.962 0
2020 6.350 4.124 181 — 64.187 64.006 —
2019 — 0 300 — 60.182 59.882 —
2018 10.000 9.450 450 — 60.332 59.882 —
2017 13.500 12.895 150 — 53.777 53.627 —
2016 — 0 0 — 40.732 40.732 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
114,2% (2023: 114,2%)
Datorii / Total active (total active: 33.906 RON)
Solvabilitate generală
0,88 (2023: 0,88)
Total active / Datorii (total active: 33.906 RON)
Autonomie financiară
-13,08% (2023: -13,08%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 33.906 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2023: 0%)
Profit net / Total active (total active: 33.906 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SFERA LOGISTIC CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: RAŢIU IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
28.09.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
28.09.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
28.09.2026 Data reactivării — 08.09.2026 ANAF
01.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Suspendată din 01.02.2025 Reluare a activității din 01.07.2026 ANAF
01.09.2026 Stare juridică Suspendată Reluare a activității ANAF
01.09.2026 Data stării juridice 01.02.2025 01.07.2026 ANAF
01.09.2026 Cod CAEN principal 4211 7752 ANAF