Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MASARO SERV COM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.10.2026 (ANAF)

MASARO SERV COM SRL (CUI 6736201) este înmatriculată din 1994 cu număr ORC J1994001213060 și are sediul în Bistrița, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.900 RON și un profit net de 5.982 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 52,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
6736201
Nr. ORC
J1994001213060
EUID
ROONRC.J1994001213060
Înmatriculată
31 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. G-ral Grigore Bălan 24, Mun. Bistriţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
9.900 RON
2025▲ 52,3%
Rezultat net
5.982 RON
2025▲ 187,2%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 9.900 5.982 118.394 6.528 74.853 -37.013 0
2024 6.500 2.083 113.772 6.528 64.249 -42.995 —
2023 2.400 177 114.072 6.528 62.466 -45.078 —
2022 2.400 -1.878 115.088 8.717 61.116 -45.255 0
2021 1.400 11.242 116.072 10.907 61.788 -43.377 0
2020 5.000 -85.624 129.645 13.097 61.929 -54.619 0
2019 6.000 3.631 45.776 15.286 61.495 31.005 —
2018 6.000 3.631 51.596 17.475 61.496 27.375 —
2017 6.000 3.631 57.416 19.664 61.496 23.744 —
2016 18.150 10.778 62.948 21.853 60.898 19.803 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
145,48% (2024: 160,75%)
Datorii / Total active (total active: 81.381 RON)
Solvabilitate generală
0,69 (2024: 0,62)
Total active / Datorii (total active: 81.381 RON)
Autonomie financiară
-45,48% (2024: -60,75%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 81.381 RON)
Rentabilitate active (ROA)
7,35% (2024: 2,94%)
Profit net / Total active (total active: 81.381 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
60,42% (2024: 32,05%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MASARO SERV COM SRL

Reprezentanții firmei sunt: URS CĂLIN (administrator), UTA MARIOARA (administrator si reprezentant).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025