Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DUROM STAR COMP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

DUROM STAR COMP SRL (CUI 6827610) este înmatriculată din 1994 cu număr ORC J03/2495/1994 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 141.750 RON, un profit net de 2.677 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 34,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
6827610
Nr. ORC
J03/2495/1994
EUID
ROONRC.J03/2495/1994
Înmatriculată
31 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Negru Vodă 25, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
141.750 RON
2025▼ 34,1%
Rezultat net
2.677 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
  • 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
Diviziunea 64 · Intermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii (1)
  • 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a.
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (1)
  • 6612 Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 141.750 2.677 48.564 13.026 115.225 79.687 1
2024 215.174 -22.212 21.187 13.026 85.171 77.010 1
2023 274.533 25.885 46.418 22.922 133.588 110.092 1
2022 154.610 52.413 29.037 38.922 74.321 84.206 1
2021 175.085 44.139 123.310 68.269 86.834 31.793 2
2020 169.762 7.442 225.885 68.269 145.269 -12.347 2
2019 259.289 8.754 571.225 123.538 327.898 -119.789 3
2018 260.131 632 548.600 123.538 296.519 -128.543 1
2017 336.128 730 484.469 117.538 237.756 -129.175 3
2016 307.299 2.863 447.398 114.895 202.598 -129.905 5

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
37,87% (2024: 21,58%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,64 (2024: 4,63)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
62,13% (2024: 78,42%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
2,09% (2024: -22,62%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
3,36% (2024: -28,84%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,89% (2024: -10,32%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DUROM STAR COMP SRL

Reprezentantul firmei este: MATEI RADU-ANATOLIE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025