FINEAS COMPROD SRL
FINEAS COMPROD SRL (CUI 6882681) este înmatriculată din 1994 cu număr ORC J12/4687/1994 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (cod CAEN 4724). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 372.206 RON, un profit net de 32.420 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 3,4 ori mai mare decât în 2021.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 6882681
- Nr. ORC
- J12/4687/1994
- EUID
- ROONRC.J12/4687/1994
- Înmatriculată
- 31 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).
Activitate
În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4724 — Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 5211 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.1)
- 5221 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.1)
- 5224 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.1)
- 5233 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.1)
- 5247 Comerț cu amănuntul al cărților, ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.1)
- 5248 Comerțul cu amănuntul, în magazine specializate, al altor produse n.c.a. (CAEN Rev.1)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 0 | 3.482 | 53.020 | 56.502 | — |
| 2024 | — | 0 | 0 | 3.482 | 53.020 | 56.502 | — |
| 2023 | — | 25.335 | 0 | 3.482 | 53.021 | 56.503 | — |
| 2022 | 372.206 | 32.420 | 18.416 | 6.458 | 43.126 | 31.168 | 1 |
| 2021 | 110.460 | -34.467 | 8.432 | 6.458 | 722 | -1.252 | 1 |
| 2020 | 172.031 | 11.171 | 26.898 | 0 | 60.112 | 33.214 | 1 |
| 2019 | 220.713 | 16.918 | 27.219 | 0 | 49.262 | 22.043 | 1 |
| 2018 | 214.015 | 4.625 | 14.142 | 0 | 47.505 | 33.363 | — |
| 2017 | 256.788 | 28.238 | 23 | 0 | 28.761 | 28.738 | 2 |
| 2016 | 175.276 | 11.761 | 0 | 0 | 7.752 | 7.752 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2022 (vs 2021)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre FINEAS COMPROD SRL
Reprezentantul firmei este: ALBU GENICA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .