Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EUROBAC MONTAJE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

EUROBAC MONTAJE S.R.L. (CUI 6930843) este înmatriculată din 1995 cu număr ORC J05/59/1995 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 57.861 RON și o pierdere netă de 118.582 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 65,0% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
6930843
Nr. ORC
J05/59/1995
EUID
ROONRC.J05/59/1995
Înmatriculată
31 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ogorului 49R, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
57.861 RON
2024▼ 65,0%
Rezultat net
-118.582 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -586 517.077 — 388.606 -128.471 —
2024 57.861 -118.582 584.532 — 456.647 -127.885 —
2023 165.500 -163.358 444.831 — 435.528 -9.303 4
2022 367.120 107.937 89.236 — 243.291 154.055 4
2021 240.300 156.053 278.437 29.212 295.343 46.118 3
2020 — -529 393.674 29.212 254.527 -109.935 0
2019 — -252 393.674 29.212 245.055 -119.407 —
2018 — -31.112 393.674 29.212 245.307 -119.155 0
2017 — -579 423.904 52.816 283.045 -88.043 —
2016 — -968 423.904 52.816 283.624 -87.464 0

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
128,01% (2023: 102,14%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,78 (2023: 0,98)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-28,01% (2023: -2,14%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-25,97% (2023: -37,51%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-204,94% (2023: -98,71%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2023-2024
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EUROBAC MONTAJE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BACIU MIRCEA-IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024