Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MARANDICI SERV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

MARANDICI SERV SRL (CUI 6972091) este înmatriculată din 1995 cu număr ORC J1995000013046 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Activități fotografice (cod CAEN 7420). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 21.216 RON și un profit net de 1.046 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 10,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
6972091
Nr. ORC
J1995000013046
EUID
ROONRC.J1995000013046
Înmatriculată
31 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. OITUZ 21, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
21.216 RON
2025▲ 10,5%
Rezultat net
1.046 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7420 Activități fotografice
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7420 Activități fotografice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 21.216 1.046 4.307 — 26.650 22.343 —
2024 19.192 -4.415 7.650 1.611 27.335 21.296 —
2023 30.654 -4.152 4.524 3.560 31.086 30.122 —
2022 25.353 5.148 339 5.492 29.121 34.274 —
2021 26.065 -2.570 1.628 7.424 23.329 29.125 —
2020 34.419 -124 342 9.356 22.557 31.571 1
2019 62.832 153 42.390 11.288 32.700 1.598 2
2018 64.444 719 63.256 13.220 51.634 1.598 2
2017 67.914 -5.649 77.274 15.152 63.002 880 2
2016 66.415 630 87.389 17.084 76.834 6.529 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
16,16% (2024: 26,43%)
Datorii / Total active (total active: 26.650 RON)
Solvabilitate generală
6,19 (2024: 3,78)
Total active / Datorii (total active: 26.650 RON)
Autonomie financiară
83,84% (2024: 73,57%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 26.650 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,92% (2024: -15,25%)
Profit net / Total active (total active: 26.650 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
4,68% (2024: -20,73%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,93% (2024: -23%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MARANDICI SERV SRL

Reprezentantul firmei este: MĂRĂNDICI M. ELENA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025