Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ZANFLORA CONF SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

ZANFLORA CONF SRL (CUI 7081282) este înmatriculată din 1995 cu număr ORC J1995000273055 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 83.750 RON, un profit net de 43.529 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 22,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
7081282
Nr. ORC
J1995000273055
EUID
ROONRC.J1995000273055
Înmatriculată
31 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Barcăului 63 A, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
83.750 RON
2025▼ 22,3%
Rezultat net
43.529 RON
2025▼ 13,4%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 83.750 43.529 1.138 — 17.813 16.675 1
2024 107.724 50.263 34.890 — 8.037 -26.853 1
2023 80.932 29.804 88.500 — 11.384 -77.116 1
2022 60.200 23.372 115.519 — 8.599 -106.920 1
2021 28.400 -9.663 130.306 — 14 -130.292 1
2020 10.800 -14.187 121.508 — 879 -120.629 1
2019 10.300 6.831 107.321 — 879 -106.442 1
2018 8.795 -20.880 114.142 — 869 -113.273 1
2017 5.000 -24.273 93.262 — 869 -92.393 1
2016 — -4.447 68.989 — 869 -68.120 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
6,39% (2024: 434,12%)
Datorii / Total active (total active: 17.813 RON)
Solvabilitate generală
15,65 (2024: 0,23)
Total active / Datorii (total active: 17.813 RON)
Autonomie financiară
93,61% (2024: -334,12%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 17.813 RON)
Rentabilitate active (ROA)
244,37% (2024: 625,4%)
Profit net / Total active (total active: 17.813 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
261,04%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
51,97% (2024: 46,66%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ZANFLORA CONF SRL

Reprezentantul firmei este: ZANCA FLORIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025