Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NETT COM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

NETT COM SRL (CUI 7246607) este înmatriculată din 1995 cu număr ORC J1995000373102 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 21.100 RON și o pierdere netă de 8.567 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
7246607
Nr. ORC
J1995000373102
EUID
ROONRC.J1995000373102
Înmatriculată
31 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vişinului 20, Mun. Buzău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
21.100 RON
2025– 0,0%
Rezultat net
-8.567 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (21) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 13 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Diviziunea 58 · Activități de editare (3)
  • 5811 Activități de editare a cărților
  • 5813 Activități de editare a ziarelor
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5136 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.1)
  • 5139 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.1)
  • 5141 Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.1)
  • 5142 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.1)
  • 5144 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, tapete și produse de întreținere (CAEN Rev.1)
  • 5145 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.1)
  • 5146 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.1)
  • 5147 Comerț cu ridicata al altor bunuri de consum nealimentare, n.c.a. (CAEN Rev.1)
  • 5156 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.1)
  • 5211 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.1)
  • 5212 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.1)
  • 6312 Depozitări (CAEN Rev.1)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 21.100 -8.567 36.572 2.550 14.309 -19.713 —
2024 21.100 -8.567 36.572 2.550 14.309 -19.713 —
2023 13.824 -4.849 17.687 3.499 3.042 -11.146 —
2022 24.237 11.473 18.343 99 11.946 -6.298 —
2021 — -18.634 20.700 9.571 2.929 -8.200 —
2020 3.361 863 3.235 9.571 4.098 10.434 0
2019 — 0 237.981 62.275 185.277 9.571 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
216,93% (2024: 216,93%)
Datorii / Total active (total active: 16.859 RON)
Solvabilitate generală
0,46 (2024: 0,46)
Total active / Datorii (total active: 16.859 RON)
Autonomie financiară
-116,93% (2024: -116,93%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 16.859 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-50,82% (2024: -50,82%)
Profit net / Total active (total active: 16.859 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-40,6% (2024: -40,6%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NETT COM SRL

Reprezentantul firmei este: TROCARU E. FLORIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025