B C GRUP CONF SRL
B C GRUP CONF SRL (CUI 7388679) este înmatriculată din 1995 cu număr ORC J1995000520106 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (cod CAEN 1421). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 19.504 RON și un profit net de 9.753 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,8% față de 2018.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).
- CUI
- 7388679
- Nr. ORC
- J1995000520106
- EUID
- ROONRC.J1995000520106
- Înmatriculată
- 31 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (1421 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 1330 Finisarea materialelor textile
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
- 1330 Finisarea materialelor textile
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
- 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
- 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
- 1423 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
- 1424 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană
- 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -100 | 6.558 | 342.514 | 164.319 | 500.275 | — |
| 2024 | — | -533 | 63 | 342.514 | 157.924 | 500.375 | — |
| 2023 | — | -72.458 | 6.559 | 342.514 | 164.953 | 500.908 | — |
| 2022 | — | -315 | 7.758 | 342.514 | 238.610 | 573.366 | — |
| 2021 | — | -545 | 7.758 | 342.514 | 238.926 | 573.682 | — |
| 2020 | — | -18.090 | 7.758 | 342.514 | 239.471 | 574.227 | — |
| 2019 | 19.504 | 9.753 | 7.758 | 360.409 | 239.666 | 592.317 | — |
| 2018 | 373.705 | 168.765 | 33.745 | 360.409 | 255.900 | 582.564 | 4 |
| 2017 | 450.389 | 25.682 | 139.855 | 423.707 | 129.947 | 413.799 | 5 |
| 2016 | 1.223.826 | 94.688 | 103.322 | 212.875 | 198.750 | 435.682 | 8 |
Indicatori financiari
bilanț 2019 (vs 2018)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre B C GRUP CONF SRL
Reprezentanții firmei sunt: BUJINOVICI MARGARETA (administrator), BUJINOVICI V. MARGARETA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 31.05.1995 | Înregistrată din 06.06.1995 | ANAF |
| 03.08.2026 | Data stării juridice | 31.05.1995 | 06.06.1995 | ANAF |
| 03.08.2026 | Cod CAEN principal | 1413 | 1421 | ANAF |