Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

OVERLY CONF SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

OVERLY CONF SRL (CUI 7612040) este înmatriculată din 1995 cu număr ORC J1995000812245 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (cod CAEN 6920). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 52.750 RON, un profit net de 4.152 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 22,3% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
7612040
Nr. ORC
J1995000812245
EUID
ROONRC.J1995000812245
Înmatriculată
31 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Bld. Unirii 14A, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
52.750 RON
2019▼ 22,3%
Rezultat net
4.152 RON
2019▼ 80,0%
Angajați
1
2019– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Secțiunea N · Diviziunea 69 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -839 5.725 10.772 30.986 48.649 —
2024 — -312 5.725 11.611 30.986 49.488 —
2023 — -950 5.725 11.581 31.328 49.800 —
2022 — -1.198 5.725 12.420 31.439 50.750 —
2021 — -8.698 5.225 13.259 31.298 51.948 —
2020 — -26.014 5.725 14.099 39.656 60.646 —
2019 52.750 4.152 6.464 14.938 65.570 86.660 1
2018 67.930 20.800 3.494 15.178 58.208 82.508 1
2017 59.200 -16.276 22.588 14.456 57.224 61.708 2
2016 76.750 8.276 22.823 27.280 60.911 77.984 2

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
8,03% (2018: 4,76%)
Datorii / Total active (total active: 80.508 RON)
Solvabilitate generală
12,45 (2018: 21)
Total active / Datorii (total active: 80.508 RON)
Autonomie financiară
107,64% (2018: 112,43%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 80.508 RON)
Rentabilitate active (ROA)
5,16% (2018: 28,34%)
Profit net / Total active (total active: 80.508 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
4,79% (2018: 25,21%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
7,87% (2018: 30,62%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre OVERLY CONF SRL

Reprezentantul firmei este: CHINŢA IONUŢ-TRAIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019
Data Câmp Înainte După Sursă
05.08.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
05.08.2026 TVA la încasare Nu Da ANAF