Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SANDOCAN SERVICE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

SANDOCAN SERVICE SRL (CUI 7777803) este înmatriculată din 1995 cu număr ORC J1995001882120 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 59.850 RON, un profit net de 15.902 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 76,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
7777803
Nr. ORC
J1995001882120
EUID
ROONRC.J1995001882120
Înmatriculată
31 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nădăşel 41, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
59.850 RON
2025▼ 76,1%
Rezultat net
15.902 RON
2025▼ 11,9%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 59.850 15.902 179.827 — 23.501 -156.326 1
2024 250.173 18.042 182.162 1.998 7.936 -172.228 1
2023 278.805 -40.896 393.619 1.998 201.351 -190.270 1
2022 230.458 -28.521 476.065 1.998 324.693 -149.374 2
2021 156.189 -48.208 428.504 1.998 305.751 -120.755 2
2020 203.466 -35.044 431.590 7.096 351.947 -72.547 2
2019 273.654 -8.551 455.752 7.292 410.958 -37.502 2
2018 226.819 18.745 378.107 7.488 341.668 -28.951 1
2017 175.596 -131 284.796 7.684 229.415 -47.697 1
2016 155.375 -7.322 299.948 8.263 244.120 -47.565 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
765,19% (2024: 1.833,72%)
Datorii / Total active (total active: 23.501 RON)
Solvabilitate generală
0,13 (2024: 0,05)
Total active / Datorii (total active: 23.501 RON)
Autonomie financiară
-665,19% (2024: -1.733,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.501 RON)
Rentabilitate active (ROA)
67,67% (2024: 181,62%)
Profit net / Total active (total active: 23.501 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
26,57% (2024: 7,21%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SANDOCAN SERVICE SRL

Reprezentantul firmei este: KIRALY ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025