Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MARIO & CO SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 06.10.2026 (ANAF)

MARIO & CO SRL (CUI 797641) este înmatriculată din 1991 cu număr ORC J1991001228322 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 53.925 RON și un profit net de 20.610 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 10,1% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
797641
Nr. ORC
J1991001228322
EUID
ROONRC.J1991001228322
Înmatriculată
35 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bihorului 7, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
53.925 RON
2024▼ 10,1%
Rezultat net
20.610 RON
2024▲ 998,0%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -19.940 0 11.191 49.446 60.637 —
2024 53.925 20.610 60.000 24.180 116.397 80.577 —
2023 60.000 1.877 0 43.597 216.369 259.966 —
2022 83.000 47.657 0 — 258.089 258.089 —
2021 58.000 46.591 0 — 210.432 210.432 1
2020 60.600 47.431 863 — 164.704 163.841 1
2019 — -531 0 — 116.410 116.410 0
2018 44.400 5.110 1.562 — 118.503 116.941 1
2017 39.550 -11.416 3.213 — 115.044 111.831 2
2016 141.293 64.951 7.526 — 195.724 188.198 3

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
42,68% (2023: 0%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,34
Total active / Datorii
Autonomie financiară
57,32% (2023: 100%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
14,66% (2023: 0,72%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
25,58% (2023: 0,72%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,22% (2023: 3,13%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MARIO & CO SRL

Reprezentantul firmei este: HORUMBETE MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
02.08.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF