Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CARAVANIDET S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

CARAVANIDET S.R.L. (CUI 8188784) este înmatriculată din 1995 cu număr ORC J2019012340400 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
8188784
Nr. ORC
J2019012340400
EUID
ROONRC.J2019012340400
Înmatriculată
31 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str Av. Stefan Protopopescu 1, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (6210), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (14) · 7 diviziuni
  • 3524 Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Diviziunea 35 · Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat (1)
  • 3524 Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2022) și ANAF (2023–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 45.084 0 2.675 -42.409 0
2024 0 -1.350 45.084 0 2.675 -42.409 0
2023 0 -6.617 43.134 0 2.075 -41.059 0
2022 4.343 -20.691 44.055 144 9.459 -34.452 0
2021 75.290 -8.656 42.558 1.007 27.789 -13.762 1
2020 79.804 -5.637 37.963 1.870 30.988 -5.105 1
2019 36.375 1.645 25.848 — 26.380 532 —
2018 22.457 -2.600 25.575 — 24.462 -1.113 1
2017 8.264 -2.892 12.898 1.458 12.928 1.488 1
2016 — 0 0 — 8.833 8.833 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1.685,38% (2024: 1.685,38%)
Datorii / Total active (total active: 2.675 RON)
Solvabilitate generală
0,06 (2024: 0,06)
Total active / Datorii (total active: 2.675 RON)
Autonomie financiară
-1.585,38% (2024: -1.585,38%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.675 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: -50,47%)
Profit net / Total active (total active: 2.675 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CARAVANIDET S.R.L.

Reprezentantul firmei este: YEVHEN HORDIIEVYCH (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.11.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
04.10.2026 Cod CAEN principal 4681 6210 ANAF
01.08.2026 Cod CAEN principal 4671 4681 ANAF
01.08.2026 Număr de înmatriculare J40/12340/2019 J2019012340400 ANAF