Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

C & A CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

C & A CONSTRUCT SRL (CUI 9205930) este înmatriculată din 1996 cu număr ORC J08/1632/1996 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
9205930
Nr. ORC
J08/1632/1996
EUID
ROONRC.J08/1632/1996
Înmatriculată
29 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Constructorilor 7, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
0 RON
2023
Rezultat net
0 RON
2023
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Surse: MFinanțe (2016–2022, 2024) și ANAF (2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 480.637 105.906 523.143 148.412 —
2023 0 0 480.637 105.906 523.143 148.412 0
2022 — 0 480.631 105.900 523.143 148.412 0
2021 22.019 -7.199 480.631 105.900 523.143 148.412 —
2020 219.411 22.150 500.709 106.099 550.221 155.611 0
2019 250.230 32.577 515.059 106.440 542.080 133.461 1
2018 241.369 48.809 557.931 106.781 552.034 100.884 1
2017 272.809 55.962 579.712 107.122 524.665 52.075 1
2016 355.568 134.350 573.113 110.667 458.559 -3.887 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
76,41% (2022: 76,41%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,31 (2022: 1,31)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
23,59% (2022: 23,59%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0% (2022: 0%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2022: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre C & A CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: VOINESCU SILVIU-NICOLAE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023