CORINELLI COMSERV SRL
CORINELLI COMSERV SRL (CUI 9937900) este înmatriculată din 1997 cu număr ORC J1997001928123 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (cod CAEN 4711). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 145.037 RON, un profit net de 8.521 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 56,2% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 9937900
- Nr. ORC
- J1997001928123
- EUID
- ROONRC.J1997001928123
- Înmatriculată
- 29 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- 5611 Restaurante
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 145.037 | 8.521 | 6.071 | — | 14.832 | 8.761 | 1 |
| 2024 | 92.834 | 10.088 | 1.439 | — | 10.353 | 8.914 | 1 |
| 2023 | — | 0 | 1.300 | — | 126 | -1.174 | — |
| 2022 | — | -408 | 1.300 | — | 126 | -1.174 | 1 |
| 2021 | — | -435 | 1.300 | — | 534 | -766 | — |
| 2020 | 7.958 | -1.918 | 1.310 | — | 980 | -330 | 1 |
| 2019 | 41.416 | -2.652 | 3.996 | — | 5.583 | 1.587 | 1 |
| 2018 | 36.273 | -1.946 | 2.819 | — | 7.059 | 4.240 | 1 |
| 2017 | 27.244 | -3.735 | 3.502 | — | 9.688 | 6.186 | 1 |
| 2016 | 24.535 | -5.380 | 2.916 | — | 12.837 | 9.921 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre CORINELLI COMSERV SRL
Reprezentanții firmei sunt: NATYKACH ANTON (administrator), NATYKACH ANA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 23.10.1997 | Înregistrată din 14.11.1997 | ANAF |
| 16.09.2026 | Data stării juridice | 23.10.1997 | 14.11.1997 | ANAF |