Firme din Sectorul 3
București
Sectorul 3 are 48.059 de firme active, dintre care 13.957 au depus bilanț pentru 2016 — 19,4% din firmele județului București. Densitatea e de 128,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 34,8 mld RON, e 9,1% din cea a județului; firma medie facturează cu 53,4% sub media județului.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 5,1%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,6%) și intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791, 3,6%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| FUTURE DENT SRL SRL | 35832830 | 8623 | 321.154 (2025) |
| NRGTIC S.R.L. SRL | 49399983 | 4321 | 321.063 (2025) |
| CELSOFT NET SRL SRL | 18377470 | 6202 | 320.970 (2025) |
| BRIFAST S.R.L. SRL | 38492717 | 4683 | 320.950 (2025) |
| CBC SOFTWARE FACTORY S.R.L. SRL | 48234154 | 6201 | 320.863 (2025) |
| ISROM COM IMPEX LTD SRL SRL | 7975053 | 4774 | 320.796 (2025) |
| TT CONTEXT CREATORS S.R.L. SRL | 49206624 | 9039 | 320.700 (2025) |
| CLIENT MAGNET AGENCY S.R.L. SRL | 47598181 | 7311 | 320.662 (2025) |
| BUL GAZ SRL SRL | 14645422 | 6820 | 320.602 (2025) |
| MXW EXPRESIV FASHION S.R.L. SRL | 46899844 | 4772 | 320.590 (2025) |
| HAWK SERVICE SOLUTION S.R.L. SRL | 49560655 | 8122 | 320.551 (2025) |
| TOTAL ANTHEIM SRL SRL | 34368717 | 6820 | 320.503 (2025) |
| MYCO APPS S.R.L. SRL | 44113109 | 5829 | 320.356 (2025) |
| VICIM TRADING SRL SRL | 10140052 | 4614 | 320.327 (2025) |
| SMARALD COSMETICS S.R.L. SRL | 41358872 | 9621 | 320.265 (2025) |
| CLINICA DR. PENELEA SRL SRL | 33993822 | 8623 | 320.243 (2025) |
| PROFESIONAL SECURITY PROVIDER S.R.L. SRL | 42111667 | 4321 | 320.174 (2025) |
| SMART FIN ADVISERS S.R.L. SRL | 43192600 | 6619 | 320.158 (2025) |
| AXM SPEED TRANS S.R.L. SRL | 47734380 | 4939 | 320.152 (2025) |
| CSGAUTO REPARATII CARDANE.RO S.R.L. SRL | 39815131 | 9531 | 320.148 (2025) |
| MEN UTILAUTO SERVICE SRL SRL | 25470563 | 9531 | 320.132 (2025) |
| LOIAL CREDIT S.R.L. SRL | 44382140 | 6619 | 320.088 (2025) |
| SMART FLOW METERING S.R.L. SRL | 47754329 | 3320 | 320.000 (2025) |
| POWERBYADNANA S.R.L. SRL | 49560370 | 7022 | 320.000 (2025) |
| MORA BUSSINES ACTIV SRL SRL | 34066743 | 4616 | 319.903 (2025) |
| UPGRADE SOFTWARE S.R.L. SRL | 44058900 | 6201 | 319.899 (2025) |
| BANGUS SIMONET S.R.L. SRL | 49213796 | 5611 | 319.888 (2025) |
| BV CONTUR DECOR S.R.L. SRL | 43658515 | 4334 | 319.834 (2025) |
| ACCENT ASIG AGENT DE ASIGURARE SRL SRL | 37436379 | 6622 | 319.753 (2025) |
| MCD TRADING S.R.L. SRL | 47876407 | 4764 | 319.705 (2025) |
| TAHER EXCLUSIVE TRAINING S.R.L. SRL | 41566784 | 8559 | 319.658 (2025) |
| ZONA PROPERTY & FAMILY CARE SRL SRL | 34017970 | 8891 | 319.632 (2025) |
| VITA PROTECT SSM SRL SRL | 23824419 | 8299 | 319.605 (2025) |
| FAMILY DRIVE 2024 S.R.L. SRL | 50891474 | 4933 | 319.541 (2025) |
| ENISOR COMEXIM SRL SRL | 6037416 | 4711 | 319.523 (2024) |
| CONTFISCAL MASTER S.R.L. SRL | 49190960 | 6920 | 319.496 (2025) |
| BLUE MEDICAL CONSULT S.R.L. SRL | 47185932 | 8622 | 319.475 (2025) |
| AT & T INTEGRATED SOLUTION SRL SRL | 36862163 | 9621 | 319.381 (2025) |
| VULP SECURITY & INTEGRATED SYSTEMS S.R.L. SRL | 45109777 | 8009 | 319.360 (2025) |
| WIN SEASON S.R.L. SRL | 52014033 | 4712 | 319.335 (2025) |
| CC AGENCY S.R.L. SNC | 51103752 | 7311 | 319.318 (2025) |
| DOUBLE M BEST CONSULTING SRL SRL | 22528075 | 6920 | 319.305 (2025) |
| WAVE IT S.R.L. SRL | 39513842 | 9511 | 319.284 (2025) |
| ADVANCED PRINT SHOP SRL SRL | 34959373 | 1812 | 319.269 (2025) |
| NALASECTECH MANAGEMENT AND CONSULTING S.R.L. SRL | 42977702 | 6210 | 319.226 (2025) |
| GAMBLER MARKETING S.R.L. SRL | 40566085 | 7022 | 319.209 (2023) |
| SENSEQUAL BRAND S.R.L. SRL | 42782875 | 9329 | 319.163 (2025) |
| DAN JIE COMIMPEX SRL SRL | 14429011 | 4641 | 319.061 (2025) |
| TEO TAILOR & REPAIR S.R.L. SRL | 51494421 | 9529 | 319.051 (2025) |
| FUTURE CLIMATE RESEARCH S.R.L. SRL | 46891298 | 7219 | 319.043 (2025) |