Firme din Sectorul 3
București
Sectorul 3 are 48.059 de firme active, dintre care 13.957 au depus bilanț pentru 2016 — 19,4% din firmele județului București. Densitatea e de 128,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 34,8 mld RON, e 9,1% din cea a județului; firma medie facturează cu 53,4% sub media județului.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 5,1%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,6%) și intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791, 3,6%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| CAPITAL ESTATE MANAGEMENT S.R.L. SRL | 49048290 | 5520 | 226.520 (2025) |
| ALPIN TOP RENT S.R.L. SRL | 47331205 | 7711 | 226.509 (2025) |
| IB CONSULTING S.R.L. SRL | 50480568 | 7022 | 226.508 (2025) |
| ADALEXIA CONSTRUCT S.R.L. SRL | 49312218 | 4120 | 226.467 (2025) |
| SABEMCAFEABUNA S.R.L. SRL | 49657748 | 7499 | 226.466 (2025) |
| PRO TENNIS CHAMPS S.R.L. SRL | 44480784 | 8551 | 226.450 (2025) |
| WONDERFUL EVIMAR S.R.L. SRL | 49720179 | 4333 | 226.442 (2025) |
| OAK AND WISE REAL ESTATE S.R.L. SRL | 46537763 | 6810 | 226.377 (2025) |
| ODRA CONTAB SRL SRL | 16092167 | 6920 | 226.259 (2025) |
| ALEXANDRU ZUKUNFT KONSTRUKTIONEN S.R.L. SRL | 46946091 | 7112 | 226.165 (2025) |
| VE-KA BRIDAL S.R.L. SRL | 49695040 | 4771 | 226.150 (2025) |
| ELITE TAX COMPLIANCE S.R.L. SRL | 51223007 | 6920 | 226.144 (2025) |
| CREATIV PRIM SRL SRL | 24268559 | 8299 | 226.128 (2025) |
| DINAF IMPEX SRL SRL | 6079071 | 4941 | 226.123 (2025) |
| MIREMELINAPUB S.R.L. SRL | 42285426 | 4711 | 226.116 (2025) |
| STUNT X INC PRO SRL SRL | 35710272 | 4520 | 226.106 (2025) |
| VIVISH IDEAS S.R.L. SRL | 41104300 | 7311 | 226.000 (2025) |
| ORAROM SERV SRL SRL | 18150213 | 9525 | 225.978 (2025) |
| CADASTRU TERRA METRIC SRL SRL | 25222258 | 7112 | 225.957 (2022) |
| Q TEHNIC & PROFESIONAL TRAINING S.R.L. SRL | 38844937 | 8532 | 225.897 (2025) |
| DR. AVRAM AM DERMATOLOGIE S.R.L. SRL | 41903634 | 8622 | 225.894 (2025) |
| PROFESSIONAL ASSET APPRAISAL S.R.L. SRL | 43580580 | 7022 | 225.844 (2025) |
| NELPAUER SRL SRL | 33671223 | 4321 | 225.760 (2021) |
| PUNKVERTISING S.R.L. SRL | 49840760 | 7411 | 225.737 (2025) |
| SEG BRANDS STUDIO S.R.L. SRL | 40078483 | 7311 | 225.733 (2025) |
| DENTAL BEAUTY CENTER SRL SRL | 33672113 | 8623 | 225.689 (2025) |
| VEIL TECHNOLOGIES S.R.L. SRL | 51763929 | 6220 | 225.646 (2025) |
| MEGA YANNIS S.R.L. SRL | 45152947 | 4711 | 225.607 (2025) |
| MEEBO DESIGN S.R.L. SRL | 50312980 | 7410 | 225.600 (2025) |
| BARIA GEEKS S.R.L. SRL | 42742277 | 1083 | 225.600 (2025) |
| PRO CAMY'S TRADE SRL SRL | 16236939 | 4729 | 225.573 (2025) |
| ISOCAR MANAGEMENT S.R.L. SRL | 47908240 | 7711 | 225.510 (2025) |
| ARTSNOW CREATE S.R.L. SRL | 40741771 | 8552 | 225.415 (2025) |
| IRIMAR DUO SRL SRL | 22271582 | 4772 | 225.397 (2022) |
| ANSUN S.R.L. SRL | 33860400 | 4712 | 225.395 (2025) |
| CONNECT CASH REGISTER S.R.L. SRL | 45073169 | 9510 | 225.390 (2025) |
| SAPHIR TOP KEY S.R.L. SRL | 43686132 | 2562 | 225.327 (2025) |
| MTC CREATIVE FILMS S.R.L. SRL | 51609386 | 7420 | 225.322 (2025) |
| ROBIRIS CINEMATICS S.R.L. SRL | 50810321 | 5911 | 225.318 (2025) |
| MILO EXPERT CONSULTING SRL SRL | 35931265 | 9329 | 225.306 (2025) |
| AEMURD S.R.L. SRL | 48869688 | 9602 | 225.230 (2025) |
| VLĂDUȚU SELECTIVE PREST S.R.L. SRL | 45938830 | 4933 | 225.227 (2025) |
| GTC AUTO PERFECTION S.R.L. SRL | 50705970 | 9531 | 225.173 (2025) |
| SUBSTATION AUTOMATION SYSTEMS SERVICES S.R.L. SRL | 41820350 | 7112 | 225.160 (2025) |
| CONSULTING TRADE VISION S.R.L. SRL | 47846678 | 7020 | 225.153 (2025) |
| GLOBAL BEAUTY SHOP SRL SRL | 34599495 | 4645 | 225.113 (2025) |
| ESTIVAL SCENE MUZIC S.R.L. SRL | 40347433 | 8299 | 225.013 (2025) |
| ALMAS PUBLICITATE S.R.L. SRL | 46118285 | 7311 | 225.000 (2025) |
| STELICA & FIII TRANSPORT SRL SRL | 22051552 | 4941 | 224.965 (2025) |
| BC TECH LABS S.R.L. SRL | 49137575 | 6201 | 224.903 (2025) |