Firme din Sectorul 3
București
Sectorul 3 are 48.047 de firme active, dintre care 13.958 au depus bilanț pentru 2016 — 19,4% din firmele județului București. Densitatea e de 128,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 34,8 mld RON, e 9,1% din cea a județului; firma medie facturează cu 53,4% sub media județului.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 5,1%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,6%) și intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791, 3,6%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| CARTIERA URBANA SRL SRL | 37914732 | 1725 | 115.570 (2025) |
| ABA RESULTS S.R.L. SRL | 43292863 | 8559 | 115.550 (2025) |
| VALMUN AUDIT SRL SRL | 14715218 | 7490 | 115.542 (2025) |
| HIGH CONFORT SRL SRL | 32095815 | 9602 | 115.525 (2025) |
| ON CUSTOM PROJECT S.R.L. SRL | 49721840 | 7112 | 115.502 (2025) |
| BUSINESS THROUGH THE LENS S.R.L. SRL | 41333240 | 4939 | 115.493 (2025) |
| PRIO Q DEV S.R.L. SRL | 43750928 | 6201 | 115.477 (2022) |
| DENTALKATH.MED S.R.L. SRL | 43673019 | 8623 | 115.471 (2025) |
| MND SMART ACTIVE S.R.L. SRL | 45158710 | 6831 | 115.428 (2025) |
| IULIA MEDICAL CARE SRL SRL | 32021982 | 8622 | 115.415 (2025) |
| KEY STEPS S.R.L. SRL | 40394176 | 8210 | 115.370 (2025) |
| RAFI SMART S.R.L. SRL | 39558615 | 4322 | 115.355 (2025) |
| DAVID&PARTNERS CONSULTING S.R.L. SRL | 46937743 | 7022 | 115.296 (2025) |
| ION CONSTRUCT GROUP SRL SRL | 16940658 | 4334 | 115.270 (2025) |
| BUSINESS ADVICE TEAM SRL SRL | 17239135 | 5520 | 115.257 (2025) |
| APIALL ADMINISTRARE IMOBILE VEST S.R.L. SRL | 15334351 | 6832 | 115.245 (2025) |
| SPACE FILM SRL SRL | 34816870 | 7810 | 115.242 (2025) |
| SERVICII FUNERARE REBECA NDL S.R.L. SRL | 50724735 | 9630 | 115.232 (2025) |
| SISO CINE DESIGN SRL SRL | 35117853 | 5911 | 115.210 (2024) |
| CORADI CAR CLUB SRL SRL | 34763490 | 7711 | 115.170 (2025) |
| LUCKY HAIR S.R.L. SRL | 40002701 | 9622 | 115.166 (2025) |
| PADAS PROIECT SRL SRL | 16207380 | 7111 | 115.162 (2025) |
| ABE HOUSE CLEANING S.R.L. SRL | 50888002 | 8121 | 115.115 (2025) |
| ARTO-FER Impex SRL SRL | 17053689 | 2511 | 115.083 (2025) |
| HR ANDOR CONSULTING SRL SRL | 16890606 | 7810 | 115.077 (2025) |
| EUROAGRITEC SRL SRL | 16836887 | 4661 | 115.049 (2025) |
| M.L.A. PROVIDER INSURANCE SRL SRL | 35024185 | 6622 | 115.045 (2025) |
| AXYLON CONSTRUCT S.R.L. SRL | 52672225 | 3314 | 115.042 (2025) |
| INTERDIGITAL SRL SRL | 8004660 | 6201 | 115.018 (2025) |
| MAX OPTIC VISION SRL SRL | 31138667 | 4774 | 115.003 (2025) |
| SEMNATURESCU S.R.L. SRL | 50960019 | 6290 | 115.000 (2025) |
| O.CHIBI SOLUTIONS SRL SRL | 36101960 | 6832 | 115.000 (2025) |
| 3D MEP COORDINATION S.R.L. SRL | 44031190 | 7112 | 114.979 (2025) |
| FLY NEW CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. SRL | 45512540 | 4120 | 114.975 (2025) |
| INKSTAIN S.R.L. SRL | 38010656 | 9039 | 114.968 (2025) |
| OMNIA CASA SRL SRL | 6331860 | 6820 | 114.930 (2025) |
| KREA COLORI PROJECT S.R.L. SRL | 45743099 | 2030 | 114.920 (2023) |
| CRESC S.R.L. SRL | 47882590 | 8559 | 114.920 (2025) |
| BABILON WORKS S.R.L. SRL | 34983959 | 5911 | 114.878 (2025) |
| BUNEAIT INNOVATIONS S.R.L. SRL | 49686883 | 6210 | 114.803 (2025) |
| WALK SHOES SRL SRL | 35637686 | 1520 | 114.781 (2025) |
| ATREUM CONSULTING S.R.L. SRL | 45509129 | 4777 | 114.741 (2025) |
| IONIMAR TRANS TOUR S.R.L. SRL | 45809789 | 4941 | 114.730 (2025) |
| FLOTA MOVING MEDIA S.R.L. SRL | 51206375 | 4933 | 114.665 (2025) |
| INFECTION SCIENCE FORUM S.R.L. SRL | 52023945 | 7210 | 114.642 (2025) |
| VASILE BUILDING & INVESTMENT SRL SRL | 27883426 | 4100 | 114.541 (2025) |
| LIONS BERCENI S.R.L. SRL | 51519020 | 8559 | 114.522 (2025) |
| ROD ORGANIC S.R.L. SRL | 45049667 | 4621 | 114.509 (2025) |
| GO OPEN CONSULTING S.R.L. SRL | 51703218 | 8210 | 114.469 (2025) |
| MITTEX CONCEPT S.R.L. SRL | 50486579 | 4933 | 114.448 (2025) |