Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 8.467 au depus bilanț pentru 2016 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 20,3 mld RON, e 5,3% din cea a județului; firma medie facturează cu 55,1% sub media județului.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| BARMECHANICS S.R.L. SRL | 43882007 | 7020 | 59.626 (2025) |
| NEW TREND SERV SRL SRL | 16180650 | 7022 | 59.587 (2025) |
| LIGHT CURIER SRL SRL | 19131694 | 7490 | 59.550 (2025) |
| EMA CONFIDE SERVICES SRL SRL | 37768394 | 7490 | 59.503 (2025) |
| M.C.V. TRANSMISII AUTOMATE S.R.L. SRL | 49961878 | 9531 | 59.457 (2025) |
| SARA STUDIO NAILS & BEAUTY S.R.L. SRL | 43036156 | 9602 | 59.450 (2025) |
| W.R.M. COLOR SRL SRL | 36979075 | 8552 | 59.399 (2018) |
| BRANCO IMOB S.R.L. SRL | 43418792 | 6831 | 59.398 (2025) |
| INNATE BUSINESS VALUE SRL SRL | 36716362 | 7022 | 59.372 (2025) |
| GET HIRED SOLUTIONS S.R.L. SRL | 49761110 | 7810 | 59.361 (2025) |
| FINANCIAL CONSULTING TEAM S.R.L. SRL | 48416261 | 8210 | 59.336 (2025) |
| FAIN4ART S.R.L. SRL | 51422271 | 4334 | 59.290 (2025) |
| OMNI PROIECT SRL SRL | 15732250 | 7112 | 59.230 (2025) |
| FIRST AID BCC S.R.L. SRL | 44987206 | 7020 | 59.206 (2025) |
| ICA CONSULT EXPERT SRL SRL | 17357866 | 6920 | 59.200 (2025) |
| CORIDENT SMILE S.R.L. SRL | 39162857 | 8623 | 59.115 (2025) |
| DANIEL ANGHELACHE ATHLETICS S.R.L. SRL | 43164465 | 4712 | 59.090 (2025) |
| DENIS FLORENT MEDIA GROUP SRL SRL | 36511626 | 7311 | 59.089 (2025) |
| INDUSTRY CLEAN S.R.L. SRL | 47770057 | 8121 | 59.075 (2024) |
| SHOPPING GRUP & DISTRIBUTION SRL SRL | 16697053 | 7414 | 59.065 (2023) |
| BUCURESCU TOP CONSTRUCT S.R.L. SRL | 40979766 | 4120 | 59.050 (2025) |
| SAGEIEVE S.R.L. SRL | 40386572 | 7990 | 59.035 (2025) |
| EXPERT STAR CONSTRUCT BADEA S.R.L. SRL | 45211580 | 4399 | 58.985 (2025) |
| CONNECT GREEN PROJECT S.R.L. SRL | 45491439 | 3512 | 58.985 (2025) |
| RADIS IMIB S.R.L. SRL | 50178862 | 5520 | 58.963 (2025) |
| DRAGON LIMITED SRL SRL | 22724403 | 8299 | 58.950 (2025) |
| LORE BEST ADVERTISING S.R.L. SRL | 46650257 | 7311 | 58.938 (2025) |
| GAM MAN-CONSTRUCT SRL SRL | 37240495 | 4334 | 58.900 (2025) |
| ARTMEDIA PROFI SRL SRL | 35773254 | 7311 | 58.876 (2025) |
| ADCONT INTEGRA SRL SRL | 37889523 | 6920 | 58.850 (2025) |
| ASHA DESIGN S.R.L. SRL | 45708555 | 7111 | 58.818 (2025) |
| AUTO LEASE MANAGEMENT SRL SRL | 34999157 | 6619 | 58.795 (2022) |
| CROSSPOINT HEALTHCARE S.R.L. SRL | 45031198 | 8622 | 58.775 (2025) |
| CONCEPT OM S.R.L. SRL | 51125718 | 8696 | 58.765 (2025) |
| VIGILANCE POWER – SERVICII IT & DSVCA S.R.L. SRL | 47807989 | 8009 | 58.765 (2025) |
| LELA SMILE DENT S.R.L. SRL | 50284979 | 8623 | 58.732 (2025) |
| LARO SERVICII IMOBILE SRL SRL | 33165005 | 6832 | 58.700 (2025) |
| DERMA COSMETIX BUSINESS S.R.L. SRL | 43642918 | 4645 | 58.669 (2025) |
| MIR RESEARCH SRL SRL | 30943560 | 7022 | 58.667 (2025) |
| ANDRA SI DORU 2016 SRL SRL | 35473877 | 4932 | 58.661 (2025) |
| VERTICAL ADMINISTRARE BLOC S.R.L. SRL | 41814367 | 6832 | 58.650 (2025) |
| SIL CERAMICA S.R.L. SRL | 49742355 | 4683 | 58.611 (2024) |
| MGEA CONTAB SRL SRL | 32223930 | 6920 | 58.600 (2025) |
| UZINA DE PIXELI SRL SRL | 33025257 | 7420 | 58.550 (2025) |
| TOOLING NETWORK S.R.L. SRL | 42629139 | 7020 | 58.512 (2025) |
| INNOVATION PATH S.R.L. SRL | 46170143 | 6220 | 58.500 (2025) |
| CONTRAST BEAUTY S.R.L. SRL | 51109950 | 9621 | 58.485 (2025) |
| PERMANENT BEAUTY SRL SRL | 27205822 | 4775 | 58.454 (2025) |
| ELIS ESTATE S.R.L. SRL | 52379307 | 6831 | 58.450 (2025) |
| FINE ACCOUNTING MANAGEMENT S.R.L. SRL | 48708363 | 6920 | 58.342 (2025) |