Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 8.467 au depus bilanț pentru 2016 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 20,3 mld RON, e 5,3% din cea a județului; firma medie facturează cu 55,1% sub media județului.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| BIANCA ZEN CONSULTING S.R.L. SRL | 41180316 | 7020 | 29.326 (2025) |
| STAR PR INTERNATIONAL SRL SRL | 17154306 | 7810 | 29.300 (2025) |
| ACID SOLUTIONS SRL SRL | 17574431 | 6210 | 29.295 (2025) |
| ZIV CONSULTING AND ACCOUNTING S.R.L. SRL | 44152817 | 6920 | 29.250 (2025) |
| TEDI CRAFT NAILS S.R.L. SRL | 42631627 | 9622 | 29.231 (2025) |
| NIRVANA CRYS SRL SRL | 28077489 | 4722 | 29.229 (2025) |
| WEB DOTS SRL SRL | 23094098 | 6201 | 29.203 (2025) |
| CINAR SOLAR INVESTMENT S.R.L. SRL | 46987350 | 3511 | 29.194 (2024) |
| EDYSSIA LOGISTIC S.R.L. SRL | 52884147 | 4350 | 29.175 (2025) |
| EVELIN & ANA TAXI S.R.L. SRL | 48722600 | 4933 | 29.159 (2025) |
| ATT MEDIA PRODUCTION S.R.L. SRL | 48528559 | 7420 | 29.152 (2025) |
| DIB COMPACT TAXI SRL SRL | 29326162 | 4933 | 29.133 (2025) |
| JUST OTOTTO S.R.L. SRL | 49028071 | 4791 | 29.116 (2025) |
| MOLDTRADE LOGISTIK SRL SRL | 32988461 | 4941 | 29.090 (2019) |
| KONRAD EUROPE S.R.L. SRL | 48604281 | 4941 | 29.073 (2023) |
| CACTUS SOLUTIONS S.R.L. SRL | 41243570 | 7311 | 29.051 (2025) |
| CARLUX ROM SRL SRL | 19012596 | 4520 | 29.042 (2025) |
| DIROM ELECTRIC SRL SRL | 12143616 | 4669 | 29.040 (2025) |
| ÎNVAŢĂ SĂ ZBORI SRL SRL | 37928088 | 8559 | 29.040 (2025) |
| LUŞArt SRL SRL | 15192311 | 7111 | 29.020 (2025) |
| KORADA ATELIER S.R.L. SRL | 45840806 | 3213 | 29.012 (2025) |
| MAGNUM CONSULT & TRADE SRL SRL | 17738046 | 7020 | 29.002 (2025) |
| PRUTEANU LABS S.R.L. SRL | 46230989 | 2640 | 28.992 (2025) |
| BOGDAN ILIE FINANCE TRAINING S.R.L. SRL | 37235600 | 7022 | 28.979 (2025) |
| CONT SOLUTION SRL SRL | 13300883 | 6920 | 28.950 (2024) |
| COLONIA CREATIVA S.R.L. SRL | 50127990 | 7410 | 28.950 (2025) |
| PROLINK SYSTEM SRL SRL | 17051785 | 6110 | 28.936 (2025) |
| COSTAMAR TAXI SRL SRL | 17189754 | 4933 | 28.924 (2025) |
| EUCRIS IMPEX SRL SRL | 379576 | 9511 | 28.885 (2025) |
| MEMO CLO S.R.L. SRL | 44953033 | 1419 | 28.844 (2025) |
| GABRIEL OPREA DENTAL S.R.L. SRL | 51158090 | 8623 | 28.831 (2025) |
| ADEVIFUN INTERNATIONAL S.R.L. SRL | 41728517 | 9329 | 28.825 (2025) |
| FULLGAS HHO S.R.L. SRL | 52593199 | 4933 | 28.822 (2025) |
| COCHILIA SPACE ARCHITECTURE S.R.L. SRL | 43623037 | 7111 | 28.799 (2025) |
| CAMELIA LEGAL CONSULTING SRL SRL | 37097736 | 7020 | 28.765 (2025) |
| IMOBILIAR RLZ INVEST S.R.L. SRL | 48526388 | 6831 | 28.744 (2025) |
| TABACARU STRONG INSTALL SRL-D SRL | 37903768 | 4120 | 28.710 (2025) |
| TOMA TAXI S.R.L. SRL | 49875505 | 4933 | 28.703 (2025) |
| ANDISTO S.R.L. SRL | 48620473 | 4120 | 28.696 (2025) |
| NAVIGPS SRL SRL | 36066871 | 4791 | 28.670 (2025) |
| DOROBANŢI NETWORK S.R.L. SRL | 51010254 | 6210 | 28.647 (2025) |
| L.A.C. ROUTE SRL SRL | 34456886 | 4933 | 28.617 (2025) |
| STAMA CON TOTAL S.R.L. SRL | 41585417 | 4791 | 28.597 (2025) |
| OKE LOGITRANS SOLUTIONS S.R.L. SRL | 43756750 | 5320 | 28.588 (2025) |
| ENDOGRACE HEALTH S.R.L. SRL | 51703102 | 8697 | 28.574 (2025) |
| POINT ESTATE PROPERTIES S.R.L. SRL | 49110944 | 6831 | 28.550 (2025) |
| METAMORPHOO S.R.L. SRL | 49760769 | 6831 | 28.544 (2025) |
| STIGENDE SRL SRL | 37197824 | 8559 | 28.530 (2025) |
| SMART SERVICES AGENCY SRL SRL | 37568604 | 6210 | 28.496 (2025) |
| LUX HEAT INSTAL SYSTEM S.R.L. SRL | 46063465 | 4322 | 28.482 (2024) |