Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 9.946 au depus bilanț pentru 2018 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 22,5 mld RON, e 5,1% din cea a județului; firma medie facturează cu 56,9% sub media județului. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2017 (-0,4%).
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| FARKAS COM SRL SRL | 16330854 | 4641 | 149.922 (2025) |
| LIXANDRU MED. S.R.L. SRL | 47866098 | 8622 | 149.905 (2025) |
| GREVANIT GLOBAL S.R.L. SRL | 42493214 | 6811 | 149.899 (2025) |
| ELSONO SRL SRL | 33302110 | 4791 | 149.870 (2025) |
| BORACARA-MERCERIE SRL SRL | 33707432 | 4719 | 149.835 (2025) |
| ERIXA COMPLET SHOP SRL SRL | 19015240 | 4771 | 149.803 (2025) |
| NIKOS ESTATE MANAGEMENT S.R.L. SRL | 41703695 | 6832 | 149.774 (2025) |
| HTAG MANAGEMENT S.R.L. SRL | 48456916 | 7499 | 149.750 (2025) |
| ESCULAPUS EXCLUSIVE S.R.L. SRL | 41484196 | 8690 | 149.700 (2025) |
| CPE PROIECT SRL SRL | 37684692 | 7112 | 149.675 (2025) |
| CLUBBING IN CARTIER SRL SRL | 21771563 | 5630 | 149.666 (2021) |
| MGM ADVISORY S.R.L. SRL | 47639915 | 6201 | 149.652 (2025) |
| LUVLINE S.R.L. SRL | 51764274 | 4100 | 149.576 (2025) |
| MEN SPACE S.R.L. SRL | 48325805 | 9621 | 149.548 (2025) |
| AS TERMO INSTAL SERV S.R.L. SRL | 38633000 | 4322 | 149.547 (2025) |
| TOM FIT GENERAL COMPANY SRL SRL | 4196318 | 4642 | 149.513 (2025) |
| ASIST TERMOSERV SRL SRL | 32860143 | 4322 | 149.492 (2025) |
| NOVA FLUX TECH S.R.L. SRL | 48132120 | 3312 | 149.439 (2024) |
| SMART SOLUTIONS & SOFT SRL SRL | 16589230 | 6110 | 149.417 (2025) |
| ACTIVIA COSMETICS S.R.L. SRL | 47789203 | 4645 | 149.415 (2025) |
| GROWTH SCALE ANALYTICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ SRL | 50835156 | 6201 | 149.315 (2025) |
| PASCU EVENTS BUCUREŞTI S.R.L. SRL | 39569240 | 9329 | 149.250 (2025) |
| ARCHITERRA SRL SRL | 36384239 | 7414 | 149.230 (2025) |
| NINE INTERNATIONAL GLOBAL PROJECT NETWORK SRL SRL | 34023076 | 7020 | 149.224 (2024) |
| UNISONMIND S.R.L. SRL | 50039996 | 8559 | 149.220 (2025) |
| COTY SHOP INVEST S.R.L. SRL | 48715727 | 1392 | 149.172 (2025) |
| ALEXMAR DECOR SRL SRL | 36603606 | 4120 | 149.090 (2025) |
| TIME ART SRL SRL | 24559710 | 9525 | 149.073 (2025) |
| RHEUMMED S.R.L. SRL | 49694029 | 8622 | 149.053 (2025) |
| SINGLE TAX SRL SRL | 35690973 | 6920 | 149.034 (2025) |
| FLORAM COM SRL SRL | 6254172 | 4776 | 149.027 (2025) |
| CAROL CONSULTING S.R.L. SRL | 49710701 | 8210 | 149.005 (2025) |
| CLUB DESIGN SRL SRL | 14626196 | 7413 | 148.940 (2025) |
| ACTIVE PAPER COLOR S.R.L. SRL | 45310206 | 7412 | 148.826 (2025) |
| ACB DRIVE S.R.L. SRL | 49637317 | 4939 | 148.750 (2025) |
| SPORT & SHOW S.R.L. SRL | 35046043 | 7020 | 148.605 (2025) |
| CONSTANT ART ARCHITECTURE S.R.L. SRL | 51686419 | 7111 | 148.570 (2025) |
| TDC ACCURE SOLUTIONS S.R.L. SRL | 46168194 | 4618 | 148.500 (2024) |
| MAISEPAUG S.R.L. SRL | 50899893 | 4791 | 148.498 (2025) |
| RGAA BEAUTY ART SRL SRL | 38217210 | 9609 | 148.492 (2025) |
| BARBU ENTERPRISE S.R.L. SRL | 52045633 | 4311 | 148.490 (2025) |
| VIVA URBAN DELIVERY S.R.L. SRL | 43974860 | 5320 | 148.450 (2025) |
| JURU AUTO TRANS S.R.L. SRL | 39654787 | 4941 | 148.408 (2025) |
| CREATIVE CREATURE SRL SRL | 38306601 | 7311 | 148.391 (2023) |
| PEPINIERA EMMA S.R.L. SRL | 45070693 | 4776 | 148.345 (2025) |
| MRD TECH HOLDINGS S.R.L. SRL | 46370311 | 4933 | 148.338 (2024) |
| GC SSM PROTECT S.R.L. SRL | 46551970 | 7499 | 148.203 (2025) |
| LA STEGULETE VIO SRL SRL | 28238879 | 4939 | 148.181 (2025) |
| MED DATA CENTER S.R.L. SRL | 38610634 | 6201 | 148.000 (2024) |
| TRACOR CONSTRANS SRL SRL | 6561118 | 4941 | 147.961 (2025) |