Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 11.154 au depus bilanț pentru 2019 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 36,0 mld RON, e 6,4% din cea a județului; firma medie facturează cu 46,9% sub media județului. Față de 2018, cifra de afaceri a crescut cu 59,7%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| LEMON STORE DESIGNER S.R.L. SRL | 44655053 | 7413 | 99.730 (2025) |
| ALCO PLAST SRL SRL | 14232965 | 4332 | 99.700 (2020) |
| TEMPO CONTA S.R.L. SRL | 50953763 | 6920 | 99.700 (2025) |
| GELATO BY OLY S.R.L. SRL | 39701170 | 1052 | 99.685 (2025) |
| WORLDTECH SOLUTIONS CONSULTING S.R.L. SRL | 34121600 | 4100 | 99.684 (2025) |
| PETCU FIRE SALON S.R.L. SRL | 51993251 | 9621 | 99.680 (2025) |
| WEBSTONE SRL SRL | 23710570 | 6201 | 99.652 (2025) |
| TEAM MAX SERVICES SRL SRL | 18942078 | 7820 | 99.640 (2025) |
| IRIS NEW BEAUTY CONCEPT S.R.L. SRL | 48078110 | 9602 | 99.627 (2025) |
| D'ACOS CRYS BEAUTY S.R.L. SRL | 42035861 | 9621 | 99.621 (2025) |
| ARYMAR SERVICES S.R.L. SRL | 48743859 | 5226 | 99.614 (2025) |
| IMOVEIS NOVO S.R.L. SRL | 43242598 | 6831 | 99.565 (2025) |
| MOS NICOLAE TOP S.R.L. SRL | 43330568 | 7412 | 99.556 (2025) |
| AUDIT VIC CONT SRL SRL | 15347572 | 6920 | 99.555 (2025) |
| ALGO MOTION DEV S.R.L. SRL | 46961172 | 6210 | 99.529 (2025) |
| ANDROPAPP S.R.L. SRL | 49138821 | 4619 | 99.445 (2025) |
| LOGISTA S.R.L. SRL | 43591296 | 7810 | 99.402 (2023) |
| BELGRAVIA CONSTRUCT S.R.L. SRL | 37664393 | 4120 | 99.402 (2025) |
| ELECTRICSTAFF S.R.L. SRL | 48681055 | 4321 | 99.393 (2025) |
| ROMANIAN DJ ASSOCIATION INTERNATIONAL SRL SRL | 13450996 | 9020 | 99.393 (2025) |
| ZYNEO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ SRL | 51726890 | 6310 | 99.319 (2025) |
| ZEUS STRATEGY S.R.L. SRL | 50875380 | 8299 | 99.300 (2024) |
| ISSM CONSULTING S.R.L. SRL | 45572533 | 6290 | 99.247 (2024) |
| CEAMIS PROIECT SRL SRL | 341180 | 7112 | 99.177 (2025) |
| NELCOM CONSTRUCTII SRL SRL | 16247067 | 4322 | 99.151 (2025) |
| INNER HARMONY S.R.L. SRL | 50163799 | 8559 | 99.150 (2025) |
| RADAGEV S.R.L. SRL | 47566392 | 8559 | 99.149 (2024) |
| GLOBAL CONSULTING GROUP SRL SRL | 11405263 | 7022 | 99.143 (2025) |
| CONNECT EVENTS SERVICES SRL SRL | 36193018 | 8559 | 99.132 (2025) |
| DINAMIC BUSINESS INTERCONSULT SRL SRL | 28980281 | 6392 | 99.107 (2025) |
| PATAN TRANS S.R.L. SRL | 50518816 | 4932 | 99.099 (2025) |
| ANNA TRIP SRL SRL | 38141821 | 7912 | 99.061 (2025) |
| RICOS UNIVERSAL SRL-D SRL | 35668585 | 4782 | 99.014 (2025) |
| RIN INTERMED SRL SRL | 22867322 | 4642 | 99.005 (2025) |
| SOFTILITY S.R.L. SRL | 42691297 | 6201 | 99.001 (2022) |
| SAFE MED AMBULANCE S.R.L. SRL | 52587375 | 8692 | 99.000 (2025) |
| ACCOUNT EXPERT HOUSE SRL SRL | 34318328 | 6920 | 98.950 (2025) |
| FER METAL PARTENER CONSTRUCT SRL SRL | 32677376 | 2511 | 98.932 (2025) |
| LA TATA - TEAM SRL SRL | 17891448 | 5610 | 98.921 (2025) |
| EDUCATIOON REAL SCIENCE S.R.L. SRL | 45896378 | 8559 | 98.843 (2025) |
| UPSALES PROMO S.R.L. SRL | 44942174 | 4618 | 98.814 (2025) |
| MANOMIH SRL SRL | 26841074 | 4711 | 98.800 (2025) |
| CAPRIANDIEM DESIGNS S.R.L. SRL | 42671354 | 9039 | 98.756 (2025) |
| ARUB CONSULTING TEAM SRL SRL | 35399495 | 6920 | 98.732 (2025) |
| FATE TEAM SRL SRL | 38420397 | 4511 | 98.690 (2025) |
| DICI MANAGEMENT SRL SRL | 30410231 | 6832 | 98.690 (2025) |
| PAULINI HOMES S.R.L. SRL | 44979440 | 6619 | 98.679 (2025) |
| CHECKPOINT CREATIVE ART SRL SRL | 38353883 | 7410 | 98.672 (2022) |
| HEXAGON INSTAL SRL SRL | 36336649 | 4322 | 98.647 (2025) |
| 15 PASI MEDIA S.R.L. SRL | 51802416 | 7111 | 98.645 (2025) |