Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 11.154 au depus bilanț pentru 2019 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 36,0 mld RON, e 6,4% din cea a județului; firma medie facturează cu 46,9% sub media județului. Față de 2018, cifra de afaceri a crescut cu 59,7%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| C CONTABIL EXPERT PLUS S.R.L. SRL | 6928363 | 6920 | 73.522 (2025) |
| SUPER SYSTEM SERVICE 2000 SRL SRL | 9538098 | 9511 | 73.518 (2025) |
| DNG TRADING PREST SRL SRL | 30283855 | 4520 | 73.500 (2023) |
| DESIGN DECO MAISON SRL SRL | 36819902 | 7413 | 73.376 (2025) |
| WEB BRIGHT IDEAS S.R.L. SRL | 33593486 | 6311 | 73.303 (2020) |
| PHOENIX SOFT PROJECT SRL SRL | 36139051 | 6201 | 73.278 (2025) |
| GABANA ALEX CONSULTING SRL SRL | 32605345 | 7499 | 73.277 (2025) |
| MARIA PAVEL HAIR STUDIO S.R.L. SRL | 51021970 | 9621 | 73.261 (2025) |
| AMAL FASHION S.R.L. SRL | 48443908 | 4641 | 73.215 (2025) |
| NICOVAL COMEX S.R.L. SRL | 49085190 | 9602 | 73.194 (2025) |
| KILOSTOP JUNIOR SHOP S.R.L. SRL | 44514631 | 4791 | 73.191 (2025) |
| NATURE SPIRIT SRL SRL | 31985602 | 4791 | 73.150 (2025) |
| COMPANIA DE TRANSPORTURI BUSU SRL SRL | 5299346 | 4520 | 73.146 (2025) |
| PEAKAN S.R.L. SRL | 43306853 | 4933 | 73.142 (2025) |
| PURA VIDA SKY BAR SRL SRL | 36073313 | 5630 | 73.132 (2025) |
| NEUROSMART S.R.L. SRL | 50175459 | 8622 | 73.113 (2025) |
| NATTECH CREATIVE LABORATORIES SRL SRL | 35359792 | 7219 | 73.100 (2025) |
| MEDISLEEP S.R.L. SRL | 42776547 | 8622 | 73.100 (2025) |
| EDUCAŢIE 2024 S.R.L. SRL | 52269576 | 8559 | 73.100 (2025) |
| LEO EYE SHOP S.R.L. SRL | 43396295 | 4791 | 73.094 (2023) |
| CUIBUL DE DESIGN SRL SRL | 37222197 | 4755 | 73.091 (2025) |
| JQL FASTMOVE S.R.L. SRL | 52952020 | 4941 | 73.087 (2025) |
| PHARMA VISION INTRACOM S.R.L. SRL | 38747063 | 4646 | 73.051 (2025) |
| CURATENIE SI STIL PRN S.R.L. SRL | 50629318 | 8121 | 73.000 (2025) |
| DSM IT SOLUTIONS S.R.L. SRL | 51006652 | 6201 | 73.000 (2025) |
| ANL TRACTARI AUTO S.R.L. SRL | 40922336 | 4941 | 72.980 (2025) |
| CONTABILITATE & RESURSE UMANE & S.S.M. SRL SRL | 34580735 | 6920 | 72.920 (2025) |
| DUCK SWIMMING INFINITY CLUB S.R.L. SRL | 44722098 | 8551 | 72.895 (2025) |
| LEADERSHIP PLAN S.R.L. SRL | 50675829 | 7020 | 72.871 (2025) |
| ANTOANETTE CONSULTING SRL SRL | 33949380 | 7311 | 72.850 (2025) |
| D & L CO. SRL SRL | 13890717 | 5210 | 72.828 (2025) |
| SYNAPTICSYNC SOLUTIONS AND SERVICES S.R.L. SRL | 48722562 | 6201 | 72.816 (2025) |
| ALIVAS LINE S.R.L. SRL | 47244443 | 4933 | 72.741 (2025) |
| LUCEAFARUL R.A. & M.M. COM IMPEX SRL SRL | 2783006 | 4711 | 72.731 (2025) |
| DESIGN SOFT ENGINEERING SRL SRL | 12723818 | 5829 | 72.678 (2025) |
| IMPRINTO TULCEA S.R.L. SRL | 52478521 | 3299 | 72.675 (2025) |
| NIROMED S.R.L. SRL | 49196350 | 4646 | 72.627 (2025) |
| CLEAN-E-MOTION S.R.L. SRL | 42429254 | 8690 | 72.572 (2025) |
| THE BOLD LAB S.R.L. SRL | 51526752 | 7420 | 72.562 (2025) |
| DANI ROX 2004 COM SRL SRL | 15963513 | 6820 | 72.515 (2025) |
| PIXEL FORMAT S.R.L. SRL | 45411952 | 7420 | 72.487 (2025) |
| DENTA M'95 SRL SRL | 7094720 | 8623 | 72.450 (2025) |
| MARV CONS EVOLUTION S.R.L. SRL | 43811251 | 4939 | 72.442 (2025) |
| URSUL TRUBADUR SRL SRL | 15985627 | 7911 | 72.363 (2025) |
| KING PLUS SRL SRL | 24819976 | 4778 | 72.352 (2025) |
| ERIC & NICO & ANDREE INVEST S.R.L. SRL | 39054120 | 7810 | 72.350 (2018) |
| PRIMADONA D & C COMPANY SRL SRL | 11174223 | 9621 | 72.318 (2025) |
| DIASOL FOOD TECH S.R.L. SRL | 46313944 | 4619 | 72.298 (2025) |
| JOHN FIERARUL S.R.L. SRL | 45941061 | 2511 | 72.269 (2025) |
| MARIUS FITNESS WAY S.R.L. SRL | 43863625 | 9319 | 72.254 (2025) |