Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 13.429 au depus bilanț pentru 2021 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 44,9 mld RON, e 6,5% din cea a județului; firma medie facturează cu 46,3% sub media județului. Față de 2020, cifra de afaceri a crescut cu 24,0%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| PICOGEN LABORATORY S.R.L. SRL | 43301457 | 7120 | 90.664 (2025) |
| SPARK LABS S.R.L. SRL | 46470779 | 6210 | 90.655 (2025) |
| KALOGRIA EVENTS S.R.L. SRL | 40050830 | 7420 | 90.649 (2024) |
| FARMACIA SOIMUS SRL SRL | 4752839 | 6820 | 90.623 (2025) |
| JUMP SOFIA TAP S.R.L. SRL | 46532782 | 7020 | 90.600 (2023) |
| BAKERY LAB S.R.L. SRL | 46183860 | 1071 | 90.600 (2025) |
| HOFIMOB CONSTRUCT SRL SRL | 17872705 | 3512 | 90.590 (2025) |
| BLACK UNLIMITED S.R.L. SRL | 51015480 | 6190 | 90.552 (2025) |
| UAU BUSINESS COMMUNICATIONS S.R.L. SRL | 47435397 | 7311 | 90.535 (2025) |
| LD BROWS CONSULTING S.R.L. SRL | 46288921 | 9622 | 90.524 (2025) |
| NOA MOBILITY S.R.L. SRL | 51482893 | 4791 | 90.513 (2025) |
| LM CONTABILITATE SI AUDIT SRL SRL | 9446989 | 6920 | 90.482 (2025) |
| BOSJAR GROUP S.R.L. SRL | 49552849 | 4322 | 90.422 (2025) |
| STIRIXI CONSTRUCT SRL SRL | 35231881 | 7112 | 90.400 (2017) |
| VIVA SHOP SRL SRL | 38456609 | 4764 | 90.392 (2025) |
| URGENŢE-INSTAL TOOLS S.R.L. SRL | 48952758 | 4322 | 90.380 (2025) |
| PLUS FINANCIAL SRL SRL | 18140260 | 6920 | 90.358 (2025) |
| BADANAC ARCHITECTS SRL SRL | 24364815 | 7111 | 90.345 (2025) |
| FLAWLESS MEDIA PUBLISHING S.R.L. SRL | 45951804 | 5819 | 90.304 (2025) |
| WELDING TO ORDER S.R.L. SRL | 45195670 | 2511 | 90.285 (2025) |
| PANDAROF INDUSTRY S.R.L. SRL | 43244882 | 4789 | 90.261 (2025) |
| DAVIRO HUNTING S.R.L. SRL | 29366434 | 0170 | 90.250 (2025) |
| D&C RECOVERY S.R.L. SRL | 49266758 | 4941 | 90.230 (2025) |
| LYVONNE S.R.L. SRL | 51576424 | 6811 | 90.204 (2025) |
| FUMURESCU PROD S.R.L. SRL | 45716426 | 4673 | 90.148 (2025) |
| LEMN PICTAT - RESTAURARE S.R.L. SRL | 47910703 | 9003 | 90.050 (2025) |
| MASTER WELDING GROUP S.R.L. SRL | 47816243 | 3311 | 89.988 (2023) |
| UNGURAŞU BIROU DE ARHITECTURĂ S.R.L. SRL | 46846831 | 7111 | 89.940 (2025) |
| NOVO COMMUNICATION TEAM SRL SRL | 33751292 | 9511 | 89.896 (2025) |
| SALT INGENIEURS SRL SRL | 37583922 | 7112 | 89.885 (2025) |
| GESUNDWERK S.R.L. SRL | 42477057 | 4100 | 89.883 (2025) |
| LISA & ROGER COMP SRL SRL | 36687550 | 1392 | 89.878 (2025) |
| EXPERT BLOC MANAGEMENT S.R.L. SRL | 39405794 | 6832 | 89.856 (2025) |
| KUB VISUAL PRODUCTIONS SRL SRL | 38132343 | 9002 | 89.808 (2025) |
| TINA DENT EXPERT S.R.L. SRL | 39041057 | 8623 | 89.747 (2025) |
| KRAMERICA INDUSTRIES S.R.L. SRL | 41605816 | 4751 | 89.741 (2020) |
| PREMIUM ART DESIGN S.R.L. SRL | 45359331 | 6201 | 89.694 (2025) |
| TELETRANS EXPRES SRL SRL | 18970582 | 4941 | 89.686 (2025) |
| VUCOL IMPEX SRL SRL | 3007186 | 4711 | 89.682 (2021) |
| GMC PROFESIONAL S.R.L. SRL | 51439338 | 4933 | 89.681 (2025) |
| INAMAX S.R.L. SRL | 49342626 | 6811 | 89.680 (2025) |
| IRIMIA & PARTNERS S.R.L. SRL | 48805978 | 7490 | 89.664 (2025) |
| ARGUS - MONITORIZARE ŞI STATISTICĂ IMOBILIARĂ BUCUREŞTI EST SRL SRL | 30702880 | 5829 | 89.641 (2016) |
| CONPAF CONSULTING SRL SRL | 32573642 | 7112 | 89.625 (2025) |
| SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA CONSTRUCTORUL SC | 349427 | 4100 | 89.600 (2025) |
| GEA'S CLAN SRL SRL | 18715946 | 7412 | 89.584 (2025) |
| TIROM ASSETS DEVELOPMENT S.R.L. SRL | 44092863 | 6820 | 89.508 (2025) |
| CANDYBOII S.R.L. SRL | 51452442 | 5920 | 89.503 (2025) |
| PRETTY GIRL ESTATE SELLING S.R.L. SRL | 48371151 | 9621 | 89.493 (2025) |
| MOBIGLANCE S.R.L. SRL | 49970612 | 6210 | 89.478 (2025) |