Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 13.429 au depus bilanț pentru 2021 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 44,9 mld RON, e 6,5% din cea a județului; firma medie facturează cu 46,3% sub media județului. Față de 2020, cifra de afaceri a crescut cu 24,0%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| VALUABLE INSTAIMOB S.R.L. SRL | 47043059 | 6832 | 33.876 (2025) |
| NARO S.R.L. SRL | 52707609 | 4100 | 33.873 (2025) |
| DAFNELIA XNK 2020 S.R.L. SRL | 43613114 | 4633 | 33.870 (2025) |
| BRAND IGNITE S.R.L. SRL | 52275365 | 7311 | 33.870 (2025) |
| STAIN CONSTRUCT SERVICE SRL SRL | 10163030 | 4120 | 33.858 (2024) |
| VED BEAUTY SUPPLY S.R.L. SRL | 48930636 | 4775 | 33.856 (2025) |
| PROCUREMENT STRATEGY S.R.L. SRL | 50209608 | 7022 | 33.842 (2025) |
| BUSINESS PROTECTION SOLUTIONS S.R.L. SRL | 32294214 | 7022 | 33.813 (2025) |
| GOGU SI ANA ACTIV CONSTRUCT S.R.L. SRL | 36529658 | 4120 | 33.800 (2024) |
| NICOLLE CONTENT CREATOR S.R.L. SRL | 49525682 | 7311 | 33.722 (2025) |
| MARIAL BIJOUX SRL SRL | 31266879 | 4712 | 33.664 (2025) |
| INTERFEST'97 PROD-EXIM SRL SRL | 8630877 | 3299 | 33.660 (2025) |
| ROSURSE STRATEGY CONSULTANCY S.R.L. SRL | 11782069 | 7022 | 33.655 (2023) |
| CONSULTANŢĂ FINANCIARĂ PREMIUM S.R.L. SRL | 40629132 | 7020 | 33.638 (2025) |
| VISIONIGA S.R.L. SRL | 51476123 | 8210 | 33.600 (2025) |
| VLANIC COM IMPEX SRL SRL | 389650 | 9621 | 33.600 (2025) |
| AIO TZK SRL SRL | 35752766 | 4791 | 33.585 (2025) |
| GREEN PROJECT DEVELOPMENT S.R.L. SRL | 45713594 | 7112 | 33.573 (2025) |
| BEAUTY SALON VYO S.R.L. SRL | 52452645 | 9621 | 33.563 (2025) |
| FLAREZZ GAMING STUDIO S.R.L. SRL | 38576389 | 5829 | 33.562 (2024) |
| HEY ENGLISH S.R.L. SRL | 50684720 | 8552 | 33.505 (2025) |
| ELA GLOBAL S.R.L. SRL | 48795254 | 4791 | 33.504 (2025) |
| GEO & MIRE TRANSPORT S.R.L. SRL | 41805130 | 4933 | 33.490 (2025) |
| EVOLUTION EVENTS S.R.L. SRL | 17880325 | 7739 | 33.476 (2025) |
| FLORIN TURCU CONSULT SRL SRL | 38394948 | 8559 | 33.475 (2025) |
| OGC METROPOLITAN EVENTS SRL SRL | 22240101 | 6831 | 33.408 (2025) |
| LIFE DANCE SRL SRL | 17684060 | 8552 | 33.365 (2025) |
| ERA4YOU2024 S.R.L. SRL | 50054163 | 4712 | 33.352 (2025) |
| VELTRION S.R.L. SRL | 52856791 | 7711 | 33.328 (2025) |
| ORCHID ART DESIGN CONCEPT S.R.L. SRL | 41870022 | 1629 | 33.300 (2025) |
| BRINDUSA BALASA AGENT DE ASIGURARE SRL SRL | 32402820 | 6622 | 33.289 (2025) |
| RISTEA RAZVAN TECHNOLOGIES S.R.L. SRL | 47022382 | 6201 | 33.267 (2023) |
| SENSITIVE CONNECTIONS SRL SRL | 17669051 | 6202 | 33.238 (2025) |
| TIE TECH SOLUTIONS S.R.L. SRL | 51421225 | 3299 | 33.203 (2025) |
| EVENT DEVELOP S.R.L. SRL | 39100722 | 7420 | 33.200 (2025) |
| MILUM ACTIV SRL SRL | 28316136 | 4334 | 33.191 (2025) |
| CODECRAFT SOLUTIONS S.R.L. SRL | 49096700 | 6201 | 33.150 (2025) |
| TOPOCON 2001 SRL SRL | 14235848 | 4120 | 33.132 (2021) |
| VIANEZ S.R.L. SRL | 52490720 | 8299 | 33.103 (2025) |
| EDITURA LAURENT SRL SRL | 30891739 | 5811 | 33.062 (2024) |
| B.S.I.T. CONSULTING SRL SRL | 14306108 | 8569 | 33.020 (2025) |
| SERVICII GOICIU SRL SRL | 27715228 | 9521 | 33.020 (2025) |
| PROFI TOTAL INSTAL-CONSTRUCT SRL SRL | 36287856 | 4322 | 33.000 (2025) |
| THUNDER BVA S.R.L. SRL | 49221527 | 5320 | 32.989 (2025) |
| RI NAILS INTERNATIONAL S.R.L. SRL | 37783920 | 4775 | 32.983 (2025) |
| SDFOREST SDN SRL SRL | 31639331 | 4664 | 32.945 (2025) |
| CRATE INDUSTRIES SRL SRL | 37190435 | 7412 | 32.945 (2025) |
| IOANA PODEANU CONSULTING S.R.L. SRL | 47314875 | 7022 | 32.943 (2024) |
| ECE DUARD SYSTEM S.R.L. SRL | 43742518 | 4712 | 32.940 (2025) |
| DEMAIV CONSULTANTA DE AFACERI S.R.L. SRL | 44715589 | 8210 | 32.936 (2023) |