Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 16.783 au depus bilanț pentru 2023 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 62,6 mld RON, e 6,7% din cea a județului; firma medie facturează cu 45,4% sub media județului. Față de 2022, cifra de afaceri a scăzut cu 6,0%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| ART & DECO WALL S.R.L. SRL | 43833977 | 4333 | 107.682 (2025) |
| RAFALE DELIVERY S.R.L. SRL | 42749330 | 5320 | 107.594 (2025) |
| RFQ INTERNATIONAL S.R.L. SRL | 34121716 | 6290 | 107.520 (2025) |
| STUDIEZ IN AMERICA S.R.L. SRL | 45512531 | 6209 | 107.501 (2025) |
| DISCOVERY AI S.R.L. SRL | 49188056 | 7020 | 107.498 (2025) |
| B ONE SALON S.R.L. SRL | 50876423 | 9621 | 107.409 (2025) |
| LUMINECO SRL SRL | 31659177 | 4647 | 107.404 (2025) |
| WORLD OF BEADS S.R.L. SRL | 44346732 | 6622 | 107.380 (2025) |
| CLINICA PENTRU ZAMBETUL TAU MED SRL SRL | 23553778 | 8623 | 107.328 (2025) |
| DIGLY WORKS S.R.L. SRL | 52880480 | 4312 | 107.305 (2025) |
| KAMA FLO S.R.L. SRL | 49467778 | 4611 | 107.300 (2025) |
| EVF ART S.R.L. SRL | 44744150 | 4791 | 107.299 (2024) |
| ELECTRO SECURITY CONCEPT SRL SRL | 29107090 | 4321 | 107.295 (2025) |
| CODREA COMPANY INCHIRIERI S.R.L. SRL | 48668358 | 6820 | 107.179 (2024) |
| VALCRIS BARBONE S.R.L. SRL | 38940640 | 4642 | 107.152 (2019) |
| EMERGENCY CARE S.R.L. SRL | 50731422 | 8622 | 107.150 (2025) |
| DIGITAL PROGRESS SRL SRL | 36241654 | 7311 | 107.126 (2025) |
| ALINA SI IONEL COM SRL SRL | 14222520 | 4711 | 107.107 (2025) |
| AUTOMISAG S.R.L. SRL | 51240393 | 4933 | 107.075 (2025) |
| HIGH FINANCIAL SOLUTIONS SRL SRL | 38209935 | 6622 | 107.061 (2025) |
| MFL IDEAL CONSTRUCT SRL SRL | 33993334 | 6812 | 107.050 (2025) |
| SERIT SYSTEMS SRL SRL | 34892095 | 6220 | 107.030 (2025) |
| AYA BEAUTY CENTER S.R.L. SRL | 41723145 | 9621 | 107.007 (2025) |
| QUALITY FIELD NDT INSPECTION S.R.L. SRL | 46527840 | 7112 | 107.007 (2025) |
| ASTERI MINAS SRL-D SRL | 36248580 | 5911 | 106.956 (2025) |
| STUDIO METAL S.R.L. SRL | 38673446 | 2511 | 106.816 (2025) |
| EDITURA URANUS SRL SRL | 376057 | 5811 | 106.790 (2025) |
| RAMYS ART DESIGN SRL SRL | 38560072 | 3212 | 106.770 (2025) |
| NEXT LEVEL TRAINING SRL SRL | 29125380 | 8559 | 106.747 (2023) |
| ROBE STUDIO S.R.L. SRL | 41541950 | 5920 | 106.677 (2025) |
| LOGOHUB CENTER S.R.L. SRL | 52231210 | 8559 | 106.677 (2025) |
| BEST NORIS S.R.L. SRL | 49861950 | 7312 | 106.658 (2025) |
| SAB REMOTE SERVICES S.R.L. SRL | 41018331 | 7020 | 106.637 (2025) |
| DIVINUL FEMININ S.R.L. SRL | 23018066 | 8559 | 106.633 (2025) |
| FLADMI CONSTRUCT SRL SRL | 21592800 | 4311 | 106.632 (2025) |
| ROKAT STRATEGIC SRL SRL | 36788652 | 4933 | 106.618 (2022) |
| PERSPECTIVA PROFITULUI A.P. S.R.L. SRL | 44617009 | 6920 | 106.590 (2025) |
| MUFTY CONSTRUCT S.R.L. SRL | 41188204 | 4120 | 106.583 (2025) |
| MANGLE MEDIA ENTERTAINMENT S.R.L. SRL | 50975567 | 7311 | 106.556 (2025) |
| GAMELIER S.R.L. SRL | 49873881 | 4764 | 106.553 (2025) |
| FELINA VET SRL SRL | 26782954 | 7500 | 106.505 (2025) |
| TRANZIT CAB S.R.L. SRL | 42408324 | 4933 | 106.493 (2025) |
| CVT WORKFORCE S.R.L. SRL | 30366527 | 7820 | 106.484 (2025) |
| VELOUR CONCEPT S.R.L. SRL | 52127849 | 4776 | 106.483 (2025) |
| AUTO TRANSPORT DANILA SRL SRL | 24033889 | 4941 | 106.450 (2025) |
| BUYING4U SRL SRL | 37446950 | 4791 | 106.403 (2025) |
| IME4DENT S.R.L. SRL | 50221601 | 8623 | 106.392 (2025) |
| THE 4 REAL ESTATE TEAM S.R.L. SRL | 50921419 | 6831 | 106.381 (2025) |
| IDAMMOV ARLINA CONSULT S.R.L. SRL | 45587585 | 7330 | 106.331 (2025) |
| TUDION SERVICE SRL SRL | 24566407 | 9510 | 106.282 (2025) |