Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 16.783 au depus bilanț pentru 2023 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 62,6 mld RON, e 6,7% din cea a județului; firma medie facturează cu 45,4% sub media județului. Față de 2022, cifra de afaceri a scăzut cu 6,0%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| CATALEYA INTERNATIONAL S.R.L. SRL | 48166084 | 7413 | 102.604 (2025) |
| ALFRENDY CONSULT SRL SRL | 15780672 | 4617 | 102.575 (2025) |
| IMOBILIARE LA GREU SRL SRL | 30239728 | 6832 | 102.516 (2025) |
| UBEON CONGROUP SRL SRL | 19343603 | 7022 | 102.498 (2025) |
| METNUSION S.R.L. SRL | 49945414 | 7311 | 102.484 (2025) |
| DECORART & EFECT SRL SRL | 17417712 | 7413 | 102.467 (2025) |
| DYA & MARIO KAFFEE S.R.L. SRL | 40859980 | 4799 | 102.372 (2024) |
| ALFA WEB MED S.R.L. SRL | 50610889 | 8551 | 102.368 (2025) |
| WASH.SERVICE.SOLUTIONS S.R.L. SRL | 51397275 | 3312 | 102.240 (2025) |
| EVI INSURANCE S.R.L. SRL | 29422020 | 6622 | 102.217 (2025) |
| CALABALÂCURI BY SUSANA PLETEA S.R.L. SRL | 42862168 | 9003 | 102.187 (2025) |
| HELIANTHUS RESEARCH S.R.L. SRL | 35675698 | 7220 | 102.106 (2025) |
| RECRUITING SYSTEM DELIVERY S.R.L. SRL | 45052611 | 5320 | 102.101 (2025) |
| KUANTUM STUDIO SRL SRL | 18430523 | 7311 | 102.092 (2025) |
| SAFIR TRANS AGREGATE SRL SRL | 30810467 | 4781 | 102.040 (2025) |
| MPS SOLUTII IMOBILIARE SRL SRL | 36337776 | 6831 | 102.019 (2025) |
| HBL45 STAR S.R.L. SRL | 45839070 | 7112 | 102.000 (2025) |
| G - FIRE MANAGEMENT PROTECTION SRL SRL | 31801688 | 7490 | 102.000 (2025) |
| PROSIT MED SRL SRL | 33239463 | 8690 | 102.000 (2025) |
| G.I.M. CITY - SHUTTLE S.R.L. SRL | 44281030 | 4939 | 102.000 (2025) |
| MDF INSTAL SERVICII S.R.L. SRL | 44505250 | 4329 | 101.980 (2025) |
| MAIN LINE CONSTRUCTION DEVELOPMENT SRL SRL | 38536139 | 4120 | 101.927 (2025) |
| GLOBAL PREMIUM CARS S.R.L. SRL | 34748546 | 4511 | 101.883 (2023) |
| CXM ITP S.R.L. SRL | 49953913 | 7120 | 101.870 (2025) |
| MIA NAIL STUDIO S.R.L. SRL | 45788074 | 9622 | 101.845 (2025) |
| CONNECTINGDREAM S.R.L. SRL | 43130128 | 8299 | 101.830 (2025) |
| VIA APPIA IMPORT EXPORT SRL SRL | 3397402 | 4789 | 101.821 (2025) |
| MATEI ADMIN SRL SRL | 38041997 | 6832 | 101.700 (2025) |
| SELENA STIL SRL SRL | 17505784 | 7430 | 101.632 (2025) |
| OM CONCEPT ARHITECTURĂ S.R.L. SRL | 38780540 | 7111 | 101.600 (2025) |
| ELEGANCE DMG S.R.L. SRL | 46147191 | 7020 | 101.600 (2025) |
| LARA MEDIA MARKET SRL SRL | 29785297 | 4619 | 101.510 (2023) |
| GRAI FĂGĂRĂŞAN S.R.L. SRL | 46583840 | 9020 | 101.500 (2025) |
| EVO DARIA DENT S.R.L. SRL | 46441730 | 8623 | 101.477 (2025) |
| GTA CONSTRUCT PROPERTIES S.R.L. SRL | 46152201 | 4211 | 101.356 (2025) |
| PREMIUM CONTA SERVICES S.R.L. SRL | 45563896 | 8219 | 101.300 (2025) |
| VER SIG CONF S.R.L. SRL | 43586400 | 7120 | 101.267 (2025) |
| LUMEA VISELOR S.R.L. SRL | 43267568 | 9621 | 101.265 (2025) |
| ROM EVICONTEX SRL SRL | 13336259 | 6920 | 101.250 (2025) |
| EJB UNIQUE S.R.L. SRL | 39422698 | 8552 | 101.214 (2025) |
| ACCENT BUSINESS CONNECT S.R.L. SRL | 49525640 | 8559 | 101.198 (2025) |
| DENTASLIM CONCEPT S.R.L. SRL | 47158920 | 8623 | 101.108 (2025) |
| SMART ESTATES PARTENERS S.R.L. SRL | 50731082 | 6831 | 101.093 (2025) |
| SPEECH CENTER S.R.L. SRL | 48647800 | 8690 | 101.034 (2025) |
| MACARA CONCEPT ACTIV SRL SRL | 35350742 | 4100 | 101.032 (2025) |
| STUDIO ABAO SRL SRL | 36208836 | 7111 | 101.022 (2025) |
| ODINQUIN S.R.L. SRL | 43073731 | 7311 | 101.016 (2025) |
| PREDE AUTO TRANS SRL SRL | 35270880 | 4941 | 101.015 (2023) |
| ROBERT M. SPEDITION S.R.L. SRL | 42559637 | 4941 | 100.983 (2025) |
| MAXTOLI COM SRL SRL | 18752324 | 4771 | 100.965 (2025) |