Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 18.371 au depus bilanț pentru 2024 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 63,6 mld RON, e 6,5% din cea a județului; firma medie facturează cu 46,9% sub media județului. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2023 (+1,6%).
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| ICC BEST MANAGEMENT SRL SRL | 35976291 | 7490 | 87.948 (2025) |
| AEGIS SOVEREIGN INVESTMENTS S.R.L. SRL | 50993954 | 7020 | 87.890 (2025) |
| VFP GRUP S.R.L. SRL | 49628718 | 4939 | 87.874 (2025) |
| DIN AUDIO S.R.L. SRL | 47050749 | 5913 | 87.862 (2025) |
| ALFAMA S.R.L. SRL | 50747623 | 8559 | 87.783 (2025) |
| ROMCRIS IMPEX 88 SRL SRL | 7150692 | 4711 | 87.773 (2025) |
| RACMAN FAST S.R.L. SRL | 43558168 | 5320 | 87.752 (2025) |
| ZOZO 95 COMIMPEX SRL SRL | 7399910 | 4619 | 87.743 (2025) |
| EMAV S.R.L. SRL | 50924024 | 4776 | 87.731 (2025) |
| LAURENTIU POPA SPEED S.R.L. SRL | 36281438 | 4933 | 87.715 (2025) |
| ACVAMARIN REAL ESTATE SRL SRL | 35271827 | 6831 | 87.673 (2025) |
| MARCOS AUTOCOM SRL SRL | 16005594 | 4782 | 87.656 (2025) |
| TEMEMED CLINIC S.R.L. SRL | 42163259 | 8623 | 87.649 (2025) |
| BUC-LEN IMOBILIARE S.R.L. SRL | 45536336 | 6820 | 87.633 (2025) |
| DDM FAMILY STORE S.R.L. SRL | 40948832 | 4721 | 87.629 (2025) |
| BETTA EDITURA SRL SRL | 33910975 | 5811 | 87.581 (2025) |
| CARMEN COR SERV '99 SRL SRL | 12313974 | 4543 | 87.565 (2025) |
| MONSGEO STANDARD S.R.L. SRL | 39055290 | 4933 | 87.531 (2025) |
| SINTETIC PRIME CONSULT S.R.L. SRL | 49936564 | 7112 | 87.500 (2024) |
| ATELIER ANTANTE S.R.L. SRL | 41776336 | 4791 | 87.497 (2025) |
| BLACK OPERATIONS CONSTRUCT S.R.L. SRL | 43693008 | 4120 | 87.490 (2025) |
| VITRUVIAN NETWORK GROUP S.R.L. SRL | 41411640 | 7112 | 87.482 (2025) |
| NAIL’D IT S.R.L. SRL | 50183885 | 9622 | 87.470 (2025) |
| ECOX DRIVE TRANS S.R.L. SRL | 48594455 | 4933 | 87.470 (2025) |
| CORAL BUSINESS AUTO S.R.L. SRL | 41469579 | 4933 | 87.461 (2024) |
| ANDREI ŞI LUCA MARKET S.R.L. SRL | 38280501 | 4711 | 87.424 (2021) |
| DADA STIL EXCLUSIV S.R.L. SRL | 41550435 | 4771 | 87.383 (2025) |
| NITU LIVIU AGENT DE ASIGURARE SRL SRL | 37169476 | 6622 | 87.367 (2025) |
| JOSHUA DECO SRL SRL | 36297051 | 4759 | 87.356 (2025) |
| TRUST VALUE REALTY S.R.L. SRL | 51081760 | 6831 | 87.309 (2025) |
| NIHIL SINE DEO RECORDS S.R.L. SRL | 51250192 | 5920 | 87.290 (2025) |
| EGO DEVELOPMENT NDT S.R.L. SRL | 42124853 | 7330 | 87.285 (2025) |
| COSMETIC ART SRL SRL | 16290784 | 9602 | 87.278 (2025) |
| BUCLE S.R.L. SRL | 46665959 | 9621 | 87.268 (2025) |
| ALESWEET NAILS S.R.L. SRL | 49455404 | 4932 | 87.262 (2025) |
| TRACK FACTORY S.R.L. SRL | 39366334 | 4939 | 87.251 (2020) |
| MONKEY MIND HUB S.R.L. SRL | 29010193 | 9011 | 87.237 (2025) |
| MS. BRIGHT MAGIC S.R.L. SRL | 49613245 | 8121 | 87.210 (2025) |
| CUNEC SERV SRL SRL | 16506595 | 3312 | 87.183 (2025) |
| WWNATYM S.R.L. SRL | 49764175 | 9602 | 87.130 (2025) |
| FBE ZAFIT S.R.L. SRL | 34383970 | 4712 | 87.078 (2025) |
| PROINTERIOR SOLUTIONS SRL SRL | 27666907 | 4321 | 87.021 (2024) |
| RADUCUTA'S RESTAURANT S.R.L. SRL | 41138222 | 5610 | 87.000 (2021) |
| DMG HAIR & BEAUTY STUDIO SRL SRL | 38205780 | 9602 | 86.981 (2025) |
| EXPERT4YOU HUB S.R.L. SRL | 47185282 | 7499 | 86.975 (2025) |
| SEM FINANŢE CONTABILITATE SRL SRL | 28264843 | 6920 | 86.947 (2020) |
| MILOSMART S.R.L. SRL | 51311907 | 6220 | 86.947 (2025) |
| ZEBRA TECHNOLOGY S.R.L. SRL | 41784371 | 4933 | 86.946 (2025) |
| GREEN CONFORT S.R.L. SRL | 50449023 | 9039 | 86.920 (2025) |
| FAST DROP S.R.L. SRL | 51993197 | 4791 | 86.895 (2025) |